Πρόγραμμα Ακαδημιών 19-20 Δεκεμβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το ΣΚ 19-20 Δεκεμβρίου είναι (Διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στους συνδέσμους των αγώνων) : Εφηβοι 1ος Όμιλος Σάββατο 19/12/2015 12:00 Γήπεδο Γρηγορίου Παίδες Σάββατο 19/12/2015 17:00  Γήπεδο Ηφαίστου Παμπαίδες Σάββατο 19/12/2015 16:00  Γήπεδο Παραλίας Ασπροπύργου (Αία Παραλίας) Projunior 2 Τουρνουά Περιστερίου Σάββατο 19/12/2015 16:00 Μικρό Γήπεδο Χωράφας Αστεράκια […]

Continue reading
Εναρξη Αγώνα

Πρόγραμμα Ακαδημιών 12-13 Δεκεμβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το ΣΚ 12-13 Δεκεμβρίου είναι (Διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στους συνδέσμους των αγώνων) : Εφηβοι 2ος Όμιλος Κυριακή 13/12/2015 20:30 Γήπεδο Ιλίου Παίδες Σάββατο 12/12/2015 11:30  Γήπεδο Γρηγορίου Παμπαίδες Σάββατο 12/12/2015 17:15  Γήπεδο Γρηγορίου Junior Soccer Talents Κυριακή 13/12/2015 13:30 Γήπεδο Αγ.Στεφάνου Junior Δυτ.Προαστίων Κυριακή 13/12/2015 09:30 Γήπεδο […]

Continue reading
Εναρξη Αγώνα

Πρόγραμμα Ακαδημιών 5-6 Δεκεμβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το ΣΚ 5-6 Δεκεμβρίου είναι (Διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στους συνδέσμους των αγώνων) : Εφηβοι 1ος Όμιλος Σάββατο 5/12/2015 17:45 Γήπεδο Γρηγορίου Εφηβοι 2ος Όμιλος Κυριακή 6/12/2015 13:30 Γήπεδο Γρηγορίου Παίδες Σάββατο 5/12/2015 11:30  Γήπεδο Χαϊδαρίου(Χαραλαμπίδη) Παμπαίδες Κυριακή 6/12/2015 17:15  Γήπεδο Γρηγορίου Junior Soccer Talents Σάββατο 5/12/2015 11:00 Batista […]

Continue reading
Εναρξη Αγώνα

Πρόγραμμα Ακαδημιών 28-29 Νοεμβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το ΣΚ 28-29 Νοεμβρίου είναι (Διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στους συνδέσμους των αγώνων) : Εφηβοι 1ος Όμιλος Κυριακή 29/11/2015 17:30 Γήπεδο Ρέντη Εφηβοι 2ος Όμιλος Σάββατο 28/11/2015 19:00 Γήπεδο Γρηγορίου Παίδες Σάββατο 28/11/2015 10:00  Γήπεδο Γρηγορίου Παμπαίδες Σάββατο 28/11/2015 16:30  Batista Football Club Junior Soccer Talents Σάββατο 28/11/2015 13:00 […]

Continue reading
kids soccer

Junior όμιλος Soccer Talents

Ο αγώνας Aναγέννηση Πετρούπολης – ΠΑΕ ΑΕΚ για την 7η αγωνιστική του ομίλου Soccer Talents (Soccerlink) θα γίνει το Σαββατο 28/11/2015 13:00 στο γήπεδο Πετρούπολης Γ’ (Γρηγορίου) Ώρα συγκέντρωσης 12:30 στο γήπεδο

Continue reading