Πρόγραμμα Ακαδημιών 27-28 Φεβρουαρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το ΣΚ 27-28 Φεβρουαρίου είναι (Διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στους συνδέσμους των αγώνων) : Εφηβοι 2ος Νέος Όμιλος (Εφηβοι 1) Κυριακή 28/2/2016 12:15 Γήπεδο Γρηγορίου Παίδες Σάββατο 27/2/2016 17:30  Γήπεδο Γρηγορίου Παμπαίδες Soccer Link Σάββατο 27/2/2016 18:00  Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων Junior Soccer Talents Σάββατο 27/2/2016 19:00 Γήπεδο […]

Continue reading

Πρόγραμμα Ακαδημιών 20-21 Φεβρουαρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το ΣΚ 20-21 Φεβρουαρίου είναι (Διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στους συνδέσμους των αγώνων) : Εφηβοι 2ος Νέος Όμιλος (Εφηβοι 1) Σάββατο 20/2/2016 19:15 Γήπεδο Στ.Μελισσουργός Εφηβοι 1ος Νέος Όμιλος (Εφηβοι 2) Κυριακή 21/2/2016 13:15 Γήπεδο Γρηγορίου Παίδες Σάββατο 20/2/2016 15:0  Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων Παμπαίδες Soccer Link Σάββατο […]

Continue reading

Πρόγραμμα Ακαδημιών 13-14 Φεβρουαρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το ΣΚ 13-14 Φεβρουαρίου είναι (Διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στους συνδέσμους των αγώνων) : Εφηβοι 2ος Νέος Όμιλος (Εφηβοι 1) Κυριακή 14/2/2016 12:00 Γήπεδο Γρηγορίου Εφηβοι 1ος Νέος Όμιλος (Εφηβοι 2) Σάββατο 13/2/2016 20:45 Γήπεδο Χωράφας Παίδες Κυριακή 14/2/2016 17:15  Γήπεδο Αγ.Αναργύρων Παμπαίδες Κυριακή 14/2/2016 13:30  Γήπεδο Καματερού […]

Continue reading

Ομάδα Παίδων 2012-2013

Ενα μικρό βίντεο αφιέρωμα στην ομάδα παίδων της περιόδου 2012-2013 που τελείωσε το πρωτάθλημα ΕΠΣΑ αήττητη με 19 νίκες και 5 ισοπαλίες σε 24 παιχνίδια

Continue reading

Αναγέννηση – Πατήσια 3-0

Η νίκη και η  πολύ καλή εμφάνιση πέρασαν την Κυριακή σε δεύτερο πλάνο λόγω μιας άτυχης στιγμής, του σοβαρού τραυματισμού του ποδοσφαιριστή της ομάδας των Πατησίων Παύλου Κορρέ .  Ολη η ομάδα της Αναγέννησης  εύχεται ταχεία ανάρρωση και γρήγορη επιστροφή στους αγωνιστικούς χώρους στο άτυχο ποδοσφαιριστή. Για την ιστορία η Αναγέννηση άνοιξε το σκορ με τον […]

Continue reading

Υμνος Αναγέννησης

Μετά από πρωτοβουλία των γονέων του τμήματος Junior των Ακαδημιών του Συλλόγου, η ομάδα μας απέκτησε των δικό της Ύμνο!!! Στίχοι-Μουσική: Σάββας Σταμούλης Ενορχήστρωση: Leader Animus    

Continue reading

Πρόγραμμα Ακαδημιών 6-7 Φεβρουαρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το ΣΚ 6-7 Φεβρουαρίου είναι (Διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στους συνδέσμους των αγώνων) : Εφηβοι 2ος Νέος Όμιλος (Εφηβοι 1) Σάββατο 6/2/2016 16:00 Γήπεδο Αγ.Αννας (Μενίδι) Εφηβοι 1ος Νέος Όμιλος (Εφηβοι 2) Κυριακή 7/2/2016 16:00 Γήπεδο Γαλαξία Παμπαίδες Κυριακή 7/2/2016 16:00  Γήπεδο Γρηγορίου Junior Δυτ.Προαστίων Κυριακη 7/2/2016 12:00 Γήπεδο […]

Continue reading