Μήνας: Απρίλιος 2016

Projunior Πρόγραμμα Kivotos Cup

3, 4 και 5 Μαϊου το τμήμα των projunior θα λάβει μέρος στο Kivotos Cup. Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Kifisos Soccer Club (στην Ορφέως απέναντι από το IKEA) τις παρακάτω ώρες:

3 Μαϊου 18:30

4 Μαϊου 17:30

5 Μαϊου 17:30

 

Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα σε όλους

Πρόγραμμα Ακαδημιών 23-24 Απριλίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το ΣΚ 23-24 Απριλίου είναι (Διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στους συνδέσμους των αγώνων, συγκέντρωση ομάδων 45 λεπτά νωρίτερα από την προκαθορισμένη ώρα έναρξης) :

Εφηβοι

Κυριακή 24/4/2016 12:10 Γήπεδο Γρηγορίου

Παίδες

Κυριακή 24/4/2016 13:40  Γήπεδο Γρηγορίου

Παμπαίδες

Σάββατο 23/4/2016 12:00  Γήπεδο Τσαλαβούτα

Junior

Σάββατο 23/4/2016 9:00 Γήπεδο Ακράτητου

Projunior 1

Σάββατ 23/4/2016 12:00 Γήπεδο Ατρομήτου (Γαλαξία)

Projunior 2

Σάββατο 23/4/2016 17:45 Γήπεδο Αλκυών

Αστεράκια

Σάββατο 23/4/2016 17:00 Γήπεδο Αλκυών

 

Πρόγραμμα Ακαδημιών 16-17 Απριλίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το ΣΚ 16-17 Απριλίου είναι (Διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στους συνδέσμους των αγώνων, συγκέντρωση ομάδων μισή ώρα νωρίτερα από την προκαθορισμένη ώρα έναρξης) :

Εφηβοι 1

Σάββατο 16/4/2016 20:30 Γήπεδο Γρηγορίου

Εφηβοι 2

Κυριακή 17/4/2016 15:00 Γήπεδο Γρηγορίου

Παίδες

Κυριακή 17/4/2016 12:50  Γήπεδο Ιλίου

Παμπαίδες 1

Σάββατο 16/4/2016 11:00  Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων

Παμπαίδες 2

Κυριακή 17/4/2016 9:00  Γήπεδο Ηφαίστου

Junior

Σάββατο 16/4/2016 14:45 Γήπεδο Κορυδαλλού

Projunior 1

Κυριακή 17/4/2016 12:00 Γήπεδο ΑΕΚ Futsal (Περιστέρι)

Projunior 2

Κυριακή 17/4/2016 16:30 Μικρό Γήπεδο Χωράφας

Αστεράκια

Κυριακή 17/4/2016 14:30 Μικρό Γήπεδο Χωράφας

Κυριακή 17/4/2016 15:30 Μικρό Γήπεδο Χωράφας

 

Πρόγραμμα Ακαδημιών 9-10 Απριλίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το ΣΚ 9-10 Απριλίου είναι (Διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στους συνδέσμους των αγώνων, συγκέντρωση ομάδων μισή ώρα νωρίτερα από την προκαθορισμένη ώρα έναρξης) :

Εφηβοι 1

Κυριακή 10/4/2016 20:15 Γήπεδο Γαλαξία

Εφηβοι 2

Σάββατο 9/4/2016 19:30 Γήπεδο Χαϊδαρίου

Παίδες

Σάββατο 9/4/2016 13:00  Γήπεδο Γρηγορίου

Παμπαίδες 1

Σάββατο 9/4/2016 13:00  Γήπεδο Χαϊδαρίου

Παμπαίδες 2

Σάββατο 9/4/2016 15:00  Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφα)

Junior 1

Σάββατο 9/4/2016 9:00 Γήπεδο Γρηγορίου

Junior 2

Σάββατο 9/4/2016 9:15 Γήπεδο Ραδιοφωνίας

Κυριακή 10/4/2016 18:00 Γήπεδο Αλκυών

Projunior 1

Κυριακή 10/4/2016 11:00 Γήπεδο Αλκυών

Projunior 2

Κυριακή 10/4/2016 16:30 Μικρό Γήπεδο Χωράφας

Αστεράκια

Κυριακή 10/4/2016 17:30 Μικρό Γήπεδο Χωράφας

Κυριακή 10/4/2016 18:30 Μικρό Γήπεδο Χωράφας

Πρόγραμμα Ακαδημιών 2-3 Απριλίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το ΣΚ 2-3 Απριλίου είναι (Διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στους συνδέσμους των αγώνων) :

Εφηβοι 1

Σάββατο 2/4/2016 14:00 Γήπεδο Γρηγορίου

Εφηβοι 2

Κυριακή 3/4/2016 14:20 Γήπεδο Γρηγορίου

Παίδες

Κυριακή 3/4/2016 17:15  Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων

Παμπαίδες 1

Σάββατο 2/4/2016 12:00  Γήπεδο Γρηγορίου

Παμπαίδες 2

Σάββατο 2/4/2016 15:30  Γήπεδο Τσαλαβούτα

Junior 1

Σάββατο 2/4/2016 11:00 Γήπεδο Γρηγορίου

Junior 2

Κυριακή 3/4/2016 14:00 Γήπεδο Χαιδαρίου

Projunior 1

Κυριακή 3/4/2016 12:00 Γήπεδο Soccerland Ελευσίνα

Projunior 2

Σάββατο 2/4/2016 13:30 Μικρό Γήπεδο Χωράφας

Αστεράκια

Σάββατο 2/4/2016 14:30 Μικρό Γήπεδο Χωράφας