X-mas 2017 Τελικοί

Στους τελικούς των κατηγοριών τους θα συμμετάσχουν στις 30/12 στα γήπεδα Renti Arena τα τμήματα του συλλόγου τις παρακάτω ώρες:   Junior 09:30 Γήπεδο 9×9 Παμπαιδικό 10:30 Γήπεδο 11×11 Παιδικό 14:30 Γήπεδο 11×11   Συγχαρητήρια σε όλους για τις επιτυχίες

Continue reading

X-mas 2017 2η-3η Αγωνιστική

Η 2η αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 28/12 στα γήπεδα Renti Arena τις παρακάτω ώρες: Junior 17:00 Γήπεδο 9×9 Παιδικό 16:00  Γήπεδο 11×11 ενώ το Παμπαιδικό θα αγωνιστεί  13:00 στο γήπεδο ΕΑΚ Κορυδαλλού   Αντίστοιχα η 3η αγωνιστική θα γίνει στις 29/12 στα γήπεδα Renti Arena τις παρακάτω ώρες: Junior 15:00 Γήπεδο 9×9 Παμπαιδικό 14:00 Γήπεδο […]

Continue reading

X-Mas 2017 1η Αγωνιστική

Τα τμήματα παίδες, παμπαίδες και junior του συλλόγου θα συμμετάσχουν στο χριστουγεννιάτικο τουρνουά που θα διεξαχθεί 27,28,29,30 Δεκεμβρίου Η 1η αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 27/12 στα γήπεδα Renti Arena τις παρακάτω ώρες: Junior 16:00 Γήπεδο 9×9 Παμπαιδικό  17:00 Γήπεδο 11×11 Παιδικό 16:00  Γήπεδο 11×11  

Continue reading

Καλές Γιορτές

Η διοίκηση, οι προπονητές και οι αθλητές της Αναγέννησης Πετρούπολης σας εύχονται ολόψυχα καλά Χριστούγεννα με υγεία και ότι άλλο επιθυμείτε. Λόγω  των εορτών δεν θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των μικρών τμημάτων έως και τις 7/1/2018

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 16-17 Δεκεμβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (16 – 17 Δεκεμβρίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) .   Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 16/12/2017 Αναγέννηση Έφηβoι — ΓΣ Αγίων Αναργύρων 10:00 Γήπεδο Αλκυών 16/12/2017 Ακαδημίες Μπατίστα — Αναγέννηση Projunior 1 11:00 […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 9-10 Δεκεμβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (9 – 10 Δεκεμβρίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) .   Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 09/12/2017 ΑΟ Κολωνός — Αναγέννηση Παίδες 2 09:00 Kifissos Soccer Club 09/12/2017 Ολυμπιακός Λιοσίων — Αναγέννηση Έφηβoι 10:30 […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 2-3 Δεκεμβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (2 – 3 Δεκεμβρίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) . Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 02/12/2017 Αναγέννηση Έφηβoι — Αγιος Ιερόθεος 10:30 Γήπεδο Αλκυών 02/12/2017 Ολυμπιακός Λιοσίων — Αναγέννηση Junior 2 14:00 Γήπεδο Ραδιοφωνίας […]

Continue reading