Καλωσόρισμα

Με μεγάλη χαρά όλοι στην Αναγέννηση καλωσορίζουμε τον παλιό φίλο και πετυχημένο προπονητή Γιάννη Καλογιάννη στην οικογένεια της Αναγέννησης. Επιστρέφει στην ομάδα μετά από αρκετά χρόνια επιτυχιών σε διάφορες ομάδες (τα τελευταία τρισήμιση χρόνια ήταν στο αναπτυξιακό δίκτυο της ΑΕΚ  στον Ερμή Ανω Λιοσίων) για να αναλάβει τμήματα των ακαδημιών ώστε να συμβάλει με την […]

Continue reading

Καλή επιτυχία και Καλή Πρόοδο

Με την ευκαιρία του τέλους της σχολικής χρονιάς όλοι στην Αναγέννηση ευχόμαστε καταρχήν στους μαθητές μας που αυτές τις ημέρες δίνουν εξετάσεις καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα, και στους μικρότερους που ήδη τελείωσαν ή που τελειώνουν καλή πρόοδο.

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 12-13 Μαϊου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (12 – 13 Μαϊου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 12/05/2018 Αναγέννηση Projunior 2 16:00 Μικρό Χωράφας 12/05/2018 Αναγέννηση Αστεράκια 17:00 Μικρό Χωράφας 12/05/2018 Αναγέννηση Έφηβoι — A.E. Αιγάλεω 18:00 […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 5-6 Μαϊου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (5 – 6 Μαϊου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 05/05/2018 Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 2 09:00 Γήπεδο Γαλαξία 05/05/2018 Αναγέννηση Παμπαίδες — Δήμος Πετρούπολης 09:15 Γήπεδο Αλκυών 05/05/2018 […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 21 – 22 Απριλίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (21 – 22 Απριλίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) . Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 21/04/2018 Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Junior 1 10:00 Στάδιο Ιλίου 21/04/2018 Αναγέννηση Projunior 2 10:00 Μικρό Χωράφας 21/04/2018 Δάσος […]

Continue reading

Καλό Πάσχα

Το Δ.Σ, οι προπονητές και οι αθλητές του συλλόγου εύχονται σε όλους ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ  και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Continue reading
anagennisi_goal1

Παρέλαση και Πρόγραμμα Ακαδημιών 24-25 Μαρτίου

Οπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος καλούμε όλα τα παιδιά των ακαδημιών να συμμετάσχουν στην παρέλαση της 25ης Μαρτίου. Η συγκέντρωση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή στις 10:30 στην πλατεία της Πετρούπολης. Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (24 – 25 Μαρτίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 17-18 Μαρτίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (17 – 18 Μαρτίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) . Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 17/03/2018 Ακαδημίες Καραταϊδη — Αναγέννηση Junior 1 10:00 Γήπεδα Καραταϊδη 17/03/2018 Ακαδημίες Καραταϊδη — Αναγέννηση Junior 2 11:00 Γήπεδα […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 10-11 Μαρτίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (10 – 11  Μαρτίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) . Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 10/03/2018 Δήμος Πετρούπολης — Αναγέννηση Παίδες 2  11:00 Γήπεδο Αλκυών 10/03/2018 Αναγέννηση Junior 1 — Δήμος Πετρούπολης  12:30 Γήπεδο […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 3-4 Μαρτίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (3 – 4 Μαρτίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) .   Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 03/03/2018 Ιεράπολη — Αναγέννηση Έφηβoι 10:45 Γήπεδο Ορυζόμυλων 03/03/2018 Αναγέννηση Αστεράκια 13:00 Μικρό Χωράφας 03/03/2018 ΑΟ Κορυδαλλός — […]

Continue reading