Θερμά Συλλυπητήρια

Ολοι στην οικογένεια της  Αναγέννηση Πετρούπολης εκφράζουμε τα ειλικρινή μας συλλυπητήρια στον προπονητή της ομάδας Γιάννη Καλογιάννη για την απώλεια του αδελφού.    

Continue reading

Θερμές Ευχές

Το Δ.Σ, οι προπονητές και οι αθλητές  της ομάδας εύχονται σε όλους χαρούμενες γιορτές με υγεία και ότι καλύτερο

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 15-16 Δεκεμβρίους

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (15 – 16  Δεκεμβρίου) είναι:   Κ18  Κυριακή 16/12 18:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 17:15) Κ14  Σάββατο 15/12 13:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 12:15) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 15/12 10:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 09:30) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 15/12 14:00 Γήπεδο Ραδιοφωνίας Ιλιον (προσέλευση 13:30) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Κυριακή 16/12 12:00  […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 8 – 9 Δεκεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (8 – 9  Δεκεμβρίου) είναι:   Κ18  Κυριακή 9/12 13:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 12:00) Κ14  Σάββατο 8/12 14:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 13:15) Κ12 1ο τμήμα Κυριακή 9/12 11:45 Γήπεδο Τσαλαβούτα (προσέλευση 11:15) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 8/12 16:00 Γήπεδο Aλκυών (προσέλευση 15:30) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Σάββατο 8/12 18:00  Γήπεδο […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 1 – 2 Δεκεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (1 – 2  Δεκεμβρίου) είναι:   Κ18  Κυριακή 2/12 11:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 10:00) Κ14  Κυριακή 2/12 13:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 12:15) Κ12 1ο τμήμα Κυριακή 2/12 18:30 Γήπεδο Γαλαξία (Νταμάρι) (προσέλευση 17:30) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 1/12 14:15 Γήπεδο Χρυσούπολης (προσέλευση 13:45) Κ10 Β(προπονητής Αλιπράντης) Σάββατο 1/12 11:00  […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 24 – 25 Νοεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (24 – 25  Νοεμβρίου) είναι:   Κ18  Κυριακή 25/11 17:00 Γήπεδο Ηφαίστου (προσέλευση 16:00) Κ14  Σάββατο 17/11 17:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 16:45) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 24/11 14:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 13:30) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 24/11 15:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 14:30) Κ10 Α(προπονητής Μπουγαϊδης) Σάββατο 24/11 16:30 Γήπεδο […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα ακαδημιών 17-18 Νοεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (17 – 18  Νοεμβρίου) είναι:   Κ18  Κυριακή 18/11 11:30 Γήπεδο Γκορυτσά – Ασπρόπυργος (προσέλευση 10:30) Κ14  Σάββατο 17/11 19:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 18:00) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 17/11 10:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 09:30) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 17/11 12:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 11:30) Κ10 Α(προπονητής Μπουγαϊδης) Κυριακή 18/11 […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 10 – 11 Νοεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (10 – 11  Νοεμβρίου) είναι:   Κ16  Σάββατο 10/11 18:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 17:30) Κ12 1ο τμήμα Κυριακή 11/11 17:45 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 17:00) Κ12 2ο τμήμα Κυριακή 11/11 15:30 Γήπεδο Μπατίστα (προσέλευση 15:00) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Σάββατο 10/11 13:30 Γήπεδο Aλκυών (προσέλευση μισή ώρα νωρίτερα) Κ10 (προπονητής Αλιπράντης) […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα ακαδημιών 3 – 4 Νοεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (3 – 4  Νοεμβρίου) είναι:   Κ16  Σάββατο 3/11 18:30 Γήπεδο Ιλίου (προσέλευση 17:30) K14 Σάββατο 3/11 12:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 11:15) Κ12 1ο τμήμα Κυριακή 4/11 18:00 Γήπεδο Ιλίου – Πάρκο Τρίτση (προσέλευση 17:00) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 3/11 17:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 17:00) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Σάββατο […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 20 – 21 Οκτωβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (20 – 21  Οκτωβρίου) είναι: Κ16  Σάββατο 20/10 17:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 16:30) K14 Κυριακη 21/10 11.15 Γήπεδο Γρηγορίου – Αγία Τριάδα (προσέλευση 10:30) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 20/10 09:00 Γήπεδο Γαλαξία -Ατρομήτου (προσέλευση 8:30) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 20/10 12:00 Γήπεδο Καραταϊδη (προσέλευση 11:30) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Σάββατο […]

Continue reading