anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 24-25 Φεβρουαρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (24 – 25 Φεβρουαρίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) .   Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 2018-02-24 10:00:2624/02/2018 Αναγέννηση Projunior 2  10:00:2610:00 Μικρό Χωράφας 2018-02-24 11:00:0524/02/2018 Αναγέννηση Αστεράκια  11:00:0511:00 Μικρό Χωράφας 2018-02-24 13:00:1724/02/2018 Αναγέννηση […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 17/2/2018

Λόγω τριημέρου αυτό το ΣΚ θα διεξαχθούν μόνο φιλικοί αγώνες και αναβολές. Συγκεκριμένα το πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το  Σάββατο 17/2/2018 είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν). Καλές απόκριες σε όλους Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 17/02/2018 Α.Π.Ο Νικολακάκης — Αναγέννηση Έφηβoι 10:00 […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 10-11 Φεβρουαρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (10 – 11 Φεβρουαρίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) . Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 10/02/2018 Αίμος Πετρ — Αναγέννηση Έφηβoι 11:00 Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου) 10/02/2018 Αναγέννηση Projunior 1 — Κεραυνός Πετρούπολης 13:00 Γήπεδο […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 3-4 Φεβρουαρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (3 – 4 Φεβρουαρίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) . Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 03/02/2018 Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Junior 1 11:30 Γήπεδο Γαλαξία 03/02/2018 Αναγέννηση Projunior 2 12:00 Μικρό Χωράφας 03/02/2018 Αναγέννηση […]

Continue reading

Θερμά συλλυπητήρια

Ολοι στην Αναγέννηση Πετρούπολης εκφράζουμε τα ειλικρινή μας συλλυπητήρια στον Δημήτρη Τσουκνάκη για το θάνατο της μητέρας του.

Continue reading