Μήνας: Μάρτιος 2018

anagennisi_goal1

Παρέλαση και Πρόγραμμα Ακαδημιών 24-25 Μαρτίου

Οπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος καλούμε όλα τα παιδιά των ακαδημιών να συμμετάσχουν στην παρέλαση της 25ης Μαρτίου. Η συγκέντρωση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή στις 10:30 στην πλατεία της Πετρούπολης.

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (24 – 25 Μαρτίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) .

Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο
24/03/2018 Αναγέννηση Έφηβoι — Αττικός Κολωνού 10:30 Γήπεδο Αλκυών
24/03/2018 Αναγέννηση Junior 2 — Ατρόμητος Πειραιά 14:00 Γήπεδο Αλκυών
24/03/2018 Αναγέννηση Junior 1 — ΑΟ Κορυδαλλός 15:00 Γήπεδο Αλκυών
25/03/2018 Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Έφηβoι 19:45 Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 17-18 Μαρτίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (17 – 18 Μαρτίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) .

Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο
17/03/2018 Ακαδημίες Καραταϊδη — Αναγέννηση Junior 1 10:00 Γήπεδα Καραταϊδη
17/03/2018 Ακαδημίες Καραταϊδη — Αναγέννηση Junior 2 11:00 Γήπεδα Καραταϊδη
17/03/2018 Κεραυνός Πετρούπολης — Αναγέννηση Έφηβoι 11:00 Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
17/03/2018 Αναγέννηση Παίδες2 — Ατρόμητος Περιστερίου 15:30 Γήπεδο Αλκυών
18/03/2018 Αναγέννηση Παίδες — ΠΑΟ Καματερού 10:00 Γήπεδο Αλκυών
18/03/2018 A.E. Αιγάλεω — Αναγέννηση Παμπαίδες 1 12:15 ΔΑΚ Αιγάλεω
18/03/2018 Αναγέννηση Projunior 1 — Soccer Land 12:30 Γήπεδο Αλκυών
18/03/2018 Αναγέννηση Projunior 2 15:00 Μικρό Χωράφας
18/03/2018 Αναγέννηση Αστεράκια 16:00 Μικρό Χωράφας
18/03/2018 Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Παμπαίδες 2 17:00 Στάδιο Ιλίου
18/03/2018 Θρίαμβος Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Έφηβoι 19:30 Γήπεδο Χαϊδαρίου
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 10-11 Μαρτίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (10 – 11  Μαρτίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) .

Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο
10/03/2018 Δήμος Πετρούπολης — Αναγέννηση Παίδες 2  11:00 Γήπεδο Αλκυών
10/03/2018 Αναγέννηση Junior 1 — Δήμος Πετρούπολης  12:30 Γήπεδο Αλκυών
10/03/2018 ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Junior 2  15:00 Τσαλαβούτα
10/03/2018 Αναγέννηση Projunior 1 — ΠΑΟ Καματερού  16:00 Γήπεδο Αλκυών
11/03/2018 Αναγέννηση Παμπαίδες 2 — ΑΟ Θεμιστοκλής  09:00 Γήπεδο Αλκυών
11/03/2018 Αναγέννηση Αστεράκια  11:00 Μικρό Χωράφας
11/03/2018 Αναγέννηση Παίδες — Διαγόρας Αιγάλεω  11:30 Γήπεδο Αλκυών
11/03/2018 Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΕ Ιλίου  13:00 Γήπεδο Αλκυών
11/03/2018 Αναγέννηση Projunior 2  13:00 Μικρό Χωράφας
11/03/2018 Αστέρας Mενιδίου — Αναγέννηση Παμπαίδες 1  17:30 Γήπεδο Αγίας Αννας
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 3-4 Μαρτίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (3 – 4 Μαρτίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) .

 

Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο
03/03/2018 Ιεράπολη — Αναγέννηση Έφηβoι 10:45 Γήπεδο Ορυζόμυλων
03/03/2018 Αναγέννηση Αστεράκια 13:00 Μικρό Χωράφας
03/03/2018 ΑΟ Κορυδαλλός — Αναγέννηση Junior 1 13:30 Γήπεδο Ασυλου Κορυδαλλού
03/03/2018 Αναγέννηση Projunior 2 14:00 Μικρό Χωράφας
03/03/2018 Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Παμπαίδες 18:30 Γήπεδο Γαλαξία
04/03/2018 Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Παίδες 11:30 Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
04/03/2018 Αναγέννηση Projunior 1 — Α.Π.Ο Νικολακάκης 17:15 Γήπεδο Αλκυών
04/03/2018 Αετός Κορυδαλλού — Αναγέννηση Έφηβoι 17:45 ΑΚ Κορυδαλλού
04/03/2018 Αναγέννηση Junior 2 — Ερμής Άνω Λιοσίων 18:30 Γήπεδο Αλκυών