anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 1 – 2 Δεκεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (1 – 2  Δεκεμβρίου) είναι:   Κ18  Κυριακή 2/12 11:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 10:00) Κ14  Κυριακή 2/12 13:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 12:15) Κ12 1ο τμήμα Κυριακή 2/12 18:30 Γήπεδο Γαλαξία (Νταμάρι) (προσέλευση 17:30) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 1/12 14:15 Γήπεδο Χρυσούπολης (προσέλευση 13:45) Κ10 Β(προπονητής Αλιπράντης) Σάββατο 1/12 11:00  […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 24 – 25 Νοεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (24 – 25  Νοεμβρίου) είναι:   Κ18  Κυριακή 25/11 17:00 Γήπεδο Ηφαίστου (προσέλευση 16:00) Κ14  Σάββατο 17/11 17:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 16:45) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 24/11 14:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 13:30) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 24/11 15:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 14:30) Κ10 Α(προπονητής Μπουγαϊδης) Σάββατο 24/11 16:30 Γήπεδο […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα ακαδημιών 17-18 Νοεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (17 – 18  Νοεμβρίου) είναι:   Κ18  Κυριακή 18/11 11:30 Γήπεδο Γκορυτσά – Ασπρόπυργος (προσέλευση 10:30) Κ14  Σάββατο 17/11 19:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 18:00) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 17/11 10:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 09:30) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 17/11 12:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 11:30) Κ10 Α(προπονητής Μπουγαϊδης) Κυριακή 18/11 […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 10 – 11 Νοεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (10 – 11  Νοεμβρίου) είναι:   Κ16  Σάββατο 10/11 18:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 17:30) Κ12 1ο τμήμα Κυριακή 11/11 17:45 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 17:00) Κ12 2ο τμήμα Κυριακή 11/11 15:30 Γήπεδο Μπατίστα (προσέλευση 15:00) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Σάββατο 10/11 13:30 Γήπεδο Aλκυών (προσέλευση μισή ώρα νωρίτερα) Κ10 (προπονητής Αλιπράντης) […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα ακαδημιών 3 – 4 Νοεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (3 – 4  Νοεμβρίου) είναι:   Κ16  Σάββατο 3/11 18:30 Γήπεδο Ιλίου (προσέλευση 17:30) K14 Σάββατο 3/11 12:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 11:15) Κ12 1ο τμήμα Κυριακή 4/11 18:00 Γήπεδο Ιλίου – Πάρκο Τρίτση (προσέλευση 17:00) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 3/11 17:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 17:00) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Σάββατο […]

Continue reading