Αποτελέσματα Α’ Ομάδας

ΗμερομηνίαΑγώναςΏραΣκορΣεζόνΓήπεδοΆρθρο
Ελπίδα Αγ.Αναργύρων — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Αγ.Αναργύρων
Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδο Γαλαξία
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 — Ηφαιστος Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Δάσος Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Παίδες 2
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 — Αστέρας Μενιδίου
Γήπεδο Αλκυών
Πας Γαλάτσι — Αναγέννηση Πετρούπολης
Γήπεδο Γαλατσίου
Αναγέννηση Junior 1 — ΠΑΟ Καματερού
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΕ Ιλίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Πετρούπολης — Α.Ο Βύρωνας
Γήπεδο Αλκυών
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Γαλαξία
Αναγέννηση Junior 1 — Ατρόμητος Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
ΑΟ Χρυσούπολης — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Χρυσούπολης
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Ατρόμητος Χαλανδρίου — Αναγέννηση Πετρούπολης
Γήπεδο Νέας Ιωνίας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Μιλτιάδης Ιλίου — Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Γαλαξία
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Παίδες 2
Τσαλαβούτα
ΠΑΟ Καματερού — Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Αστέρας Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Παίδες 2
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Projunior 1 — Ερμής Άνω Λιοσίων
Γήπεδο Αλκυών
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Θεμιστοκλής
ΔΑΚ Αιγάλεω
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 — Soccerland-2
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 — Soccer Land
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Πετρούπολης — Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες 1 — Δήμος Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι — ΠΑΟ Καματερού
Γήπεδο Αλκυών
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Junior
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Αναγέννηση Παμπαίδες — Αγιος Ιερόθεος
Γήπεδο Αλκυών
ΑΟ Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
AO Γλυφάδας — Αναγέννηση Πετρούπολης
Γήπεδο Γλυφάδας
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Projunior 2
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αίμος Πετρ — Αναγέννηση Έφηβoι
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Παίδες — Θύελλα Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 1 — ΑΟ Κηπούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παμπαίδες — Αχιλλέας Κ.Αχαρνών
Γήπεδο Αλκυών
Α.Ο. Ανθούπολη — Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Πετρούπολης — ΑΣ Παπάγου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Αστεράκια — Άρης Πετρούπολης
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior — Ηφαιστος Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Ιλίου
Γήπεδο Αλκυών
ΑΟ Κηπούπολης — Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο Χρυσούπολης
ΑΟ Ιλίου — Αναγέννηση Πετρούπολης
Στάδιο Ιλίου
ΠΑΟ Καματερού — Αναγέννηση Αστεράκια
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
ΠΑΟ Καματερού — Αναγέννηση Projunior
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
ΠΑΟ Καματερού — Αναγέννηση Junior 2
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
ΠΑΟ Καματερού — Αναγέννηση Junior
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Κεραυνός Πετρούπολης — Αναγέννηση Έφηβoι
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΟ Θεμιστοκλής — Αναγέννηση Πετρούπολης
ΔΑΚ Αιγάλεω
Αναγέννηση Πετρούπολης — Αστέρας Χαϊδαρίου
Γήπεδο Αλκυών
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Γαλαξία
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Ηφαίστου
Αναγέννηση Παμπαίδες — Θύελλα Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Αστεράκια — Ολυμπιακός Λιοσίων
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 3 — Άρης Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 2 — Φοίνικας Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω — Αναγέννηση Junior 2
Kifissos Soccer Club
ΑΟ Κολωνός — Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Αλκυών
ΑΟ Κορυδαλλός — Αναγέννηση Junior 2
ΑΚ Κορυδαλλού
Αναγέννηση Έφηβoι — Πανθησειακός Α.Φ.Ο.
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Ελπίδα Αγ.Αναργύρων — Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Αγ.Αναργύρων
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Αγία Ελεούσα ΑΠΕ — Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο Αγ.Βαρβάρας
A.E. Αιγάλεω — Αναγέννηση Projunior 1
Kifissos Soccer Club
ΑΟ Κολωνός — Αναγέννηση Junior 1
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Πετρούπολης — Υμηττός ΑΟ
Γήπεδο Αλκυών
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Αναγέννηση Έφηβoι — Φοίνικας Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 2 — Κεραυνός Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 1 — Άρης Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παμπαίδες(και Junior1) — Μιλτιάδης Ιλίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι — Πανθησειακός Α.Φ.Ο.
Γήπεδο Αλκυών
ΑΟ Κηπούπολης — Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Γκυζιακός ΑΟ — Αναγέννηση Πετρούπολης
Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
Δάσος Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Ολυμπιακός Λιοσίων — Αναγέννηση Junior 2
Στάδιο Ιλίου
Αναγέννηση Παμπαίδες — Δήμος Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 2 — ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι — Κεραυνός Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Ακαδημία Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Ακαδημία Περιστερίου — Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Διαγόρας Αιγάλεω — Αναγέννηση Παμπαίδες
ΔΑΚ Αιγάλεω
Ολυμπιακός Λιοσίων — Αναγέννηση Projunior 2
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Ακαδημίες Καραταϊδη — Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδα Καραταϊδη
ΑΟ Κορυδαλλός — Αναγέννηση Παίδες
ΑΚ Κορυδαλλού
Αναγέννηση Πετρούπολης — Κρόνος Αθηνών
Γήπεδο Αλκυών
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Στάδιο Ιλίου
Αναγέννηση Αστεράκια — Αετός Κορυδαλλού
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Projunior 2 — Ατρόμητος Περιστερίου
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Junior — Α.Ο. Ανθούπολη
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Projunior 1 — ΑΣ Πετράλωνα
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Projunior 2 — ΟΣΦΠ Σχ. Ρέντη
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Αστεράκια — Ατρόμητος Περιστερίου
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Projunior 1 — ΑΟ Κορυδαλλός
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Junior — Κεραυνός Πετρούπολης
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Αστεράκια — Απόλλων
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Projunior 2 — Κεραυνός Πετρούπολης
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Projunior 1 — Αετός Κορυδαλλού
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Junior — ΑΕΚ Roots
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Παίδες — ΑΟ Θεμιστοκλής
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Κηπούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Εθνικός Αστέρας — Αναγέννηση Πετρούπολης
Γήπεδο Καισαριανής (Μ.Κρητικόπουλος)
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Αναγέννηση Παίδες — Α.Π.Ο Νικολακάκης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΕ Κηφισιά
Γήπεδο Αλκυών
Μιλτιάδης Ιλίου — Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Θύελλα Περιστερίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Χρυσούπολης
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Γαλαξία
Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Πετρούπολης — Αστέρας Χαϊδαρίου
Γήπεδο Αλκυών
Αίμος Πετρ — Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Μπαμπίνι
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Junior 1 — Ατρόμητος Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Projunior 2
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Κεραυνός Πετρούπολης — Αναγέννηση Παίδες
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Παμπαίδες — ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι — Ευκλείδης Μεγάρων
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αστέρας Mini Football — Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο Αγίας Αννας
ΓΣ Αμαρουσίου — Αναγέννηση Πετρούπολης
Δημοτικό Στάδιο Πεύκης
Αναγέννηση Παίδες — ΑΟ Αιγάλεω
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι — Αίμος Πετρ
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 2&3 — Ηφαιστος Περιστερίου
Μικρό Χωράφας
Ηφαιστος Περιστερίου — Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Άρης Πετρούπολης — Αναγέννηση Παίδες
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Projunior 1 — Ιάσων Ιλίου
Γήπεδο Αλκυών
Ακαδημίες Μπατίστα — Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο Patisia Club
Απόλλων — Αναγέννηση Αστεράκια
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
ΠΑΟ Καματερού — Αναγέννηση Junior 2
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
ΑΠΟ Αττικός — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Ακαδημίας Πλάτωνος
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο Γαλαξία
Α.Ο. Ανθούπολη — Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Α.Ο. Ανθούπολη — Αναγέννηση Projunior 2&3
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Παίδες — Ατρόμητος Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Αναγέννηση Έφηβoι — Ηφαιστος Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Ηφαιστος Περιστερίου — Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Ηφαίστου
Φοίνικας Περιστερίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Χρυσούπολης
Αετός Κορυδαλλού — Αναγέννηση Παίδες
ΑΚ Κορυδαλλού
Αναγέννηση Junior 2 — ΑΟ Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 1 — Μιλτιάδης Ιλίου
Γήπεδο Αλκυών
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Πετρούπολης — Απόλλων Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παμπαίδες — ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 2 — Soccer Land
Γήπεδο Αλκυών
ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω — Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο ALEO
Αναγέννηση Έφηβoι — A.E. Αιγάλεω
Γήπεδο Αλκυών
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Ηφαίστου
Μ.Ε.Ν. Ιλίου — Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αίας Αθηνών — Αναγέννηση Πετρούπολης
Γήπεδο Ακαδημίας Πλάτωνος
Μ.Ε.Ν. Ιλίου — Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Κεραυνός Πετρούπολης — Αναγέννηση Junior 2
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Δήμος Πετρούπολης — Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παμπαίδες — Ηρακλής Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 1 — Ολυμπιακός Λιοσίων
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες — Ιεράπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες — Ερμής Άνω Λιοσίων
Γήπεδο Αλκυών
Ηφαιστος Περιστερίου — Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
ΓΣ Αγίων Αναργύρων — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Αγ.Αναργύρων
Αίμος Πετρ — Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο ALEO
ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης — Αναγέννηση Projunior 2
Γήπεδο ALEO
ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης — Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδο ALEO
Αναγέννηση Πετρούπ. — Θύελλα Περιστ.
Γήπεδο Αλκυών
Ηρακλής Περιστερίου — Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Ηρακλής Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Αίμος Πετρ — Αναγέννηση Παίδες
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 — Ιάσων Ιλίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι — Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.
Γήπεδο Αλκυών
Ειρήνη Πετρούπολης — Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Αίμος Πετρ — Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδο ALEO
ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης — Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο ALEO
Αναγέννηση Αστεράκια — Ατρόμητος Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες — Αμιλλα Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Ακαδημίες Καραταϊδη — Αναγέννηση Projunior 2
Γήπεδα Καραταϊδη
Αναγέννηση Παμπαίδες — ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 1 — Παράδεισος Αχαρνών
Γήπεδο Αλκυών
Πανθησειακός Α.Φ.Ο. — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Ρουφ
Νίκη Αλίμου — Αναγέννηση Πετρούπολης
Β Γήπεδο Αλίμου
Δάφνη Παλ.Φαλήρου — Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Παλαιού Φαλήρου
Αναγέννηση Πετρούπολης - Πατήσια
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 1 — Ερμής Άνω Λιοσίων
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 2 — ΑΟ Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Δάσος Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Παμπαίδες — ΑΕΚ Roots
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 2 — Δήμος Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες — Ακαδημίες Μπατίστα
Γήπεδο Αλκυών
ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης — Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο ALEO
Αγιος Ιερόθεος — Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Χρυσούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αγιος Ιερόθεος — Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Ηφαιστος Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Χρυσούπολης
ΑΟ Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Δάφνη Αθηνών - Αναγέννηση
Γήπεδο Ρουφ
Ακαδημία Περιστερίου - Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Ακαδημία Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Παίδες - Αστέρας Χαϊδαρίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Μιλτιάδης Ιλίου - Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Αναγέννηση Junior 2 - ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 1 - Soccer Land
Γήπεδο Αλκυών
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 2
Γήπεδο Γαλαξία
Αναγέννηση Έφηβoι - Αγιος Ιερόθεος
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Παίδες - Αετός Κορυδαλλού
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - Ηρακλής Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 1 - Soccer Land
Γήπεδο Αλκυών
Υμηττός ΑΟ - Αναγέννηση
Γήπεδο Υμηττού
Αναγέννηση Projunior 2 - Ολυμπιακός Λιοσίων
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αγιος Ιερόθεος - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
Ακαδημίες Μπατίστα - Αναγέννηση Projunior 1
BATISTA FOOTBALL CLUB
Αμιλλα Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Αναγέννηση - Γκυζιακός ΑΟ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβoι - Κεραυνός Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior1 - Αναγέννηση Projunior2
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Αστεράκια
Kifissos Soccer Club
ΓΣ Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Αστεράκια
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
ΓΣ Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Projunior 1
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αετός Κορυδαλλού - Αναγέννηση Projunior 2
Kifissos Soccer Club
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Παμπαίδες
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αετός Κορυδαλλού - Αναγέννηση Αστεράκια
Kifissos Soccer Club
Αχιλλέας Κ.Αχαρνών - Αναγέννηση Projunior 1
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Kifissos FC - Αναγέννηση Projunior 2
Kifissos Soccer Club
ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολ. - Αναγέννηση Παμπαίδες
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Απόλλων - Αναγέννηση Projunior 1
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 2
Kifissos Soccer Club
Kifissos FC - Αναγέννηση Αστεράκια
Kifissos Soccer Club
Αχιλλέας Κ.Αχαρνών - Αναγέννηση Παμπαίδες
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Έφηβoι - Ολυμπιακός Λιοσίων
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες - Α.Π.Ο Νικολακάκης
Γήπεδο Αλκυών
Κρόνος Αθηνών - Αναγέννηση
Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
Απόλλων Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Junior 2 - Δήμος Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Απόλλων Περιστερίου - Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 2 - Ιάσων Ιλίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 1 - Ατρόμητος Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
ΑΟ Ιλίου - Αναγέννηση Παίδες
Στάδιο Ιλίου
Ατρόμητος 2 - Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Γήπεδο Γαλαξία
Αναγέννηση Έφηβoι - ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Θύελλα Περιστερίου - Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Γήπεδο Χρυσούπολης
Κεραυνός Πετρούπολης - Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδο Αλκυών
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
ΓΣ Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Αγ.Αναργύρων
Αίμος Πετρ - Αναγέννηση Projunior 2
Γήπεδο Αλκυών
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Γαλαξία
Αναγέννηση Projunior 3 - Φοίνικας Περιστερίου
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - Ηφαιστος Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση - Εθνικός Αστέρας
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Αστεράκια - Φοίνικας Περιστερίου
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Παίδες - Άρης Πετρούπολης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Παίδες - Αστέρας Χαϊδαρίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - Αστέρας Mini Football
Γήπεδο Αλκυών
Soccerland-2 - Αναγέννηση Projunior 2
Soccer Land
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Γαλαξία
Αστέρας Χαϊδαρίου - Αναγέννηση
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Ηφαιστος Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Junior 1 - ΠΑΟ Καματερού
Γήπεδο Αλκυών
Ηφαιστος Περιστερίου - Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 1 - ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω
Γήπεδο Αλκυών
Δήμος Πετρούπολης - Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Γήπεδο Αλκυών
Ηρακλής Περιστερίου - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Ηφαίστου
ΑΟ Θεμιστοκλής - Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
ΑΟ Περιστερίου - Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης - Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι - ΑΟΠ Χαλκηδονικός
Γήπεδο Αλκυών
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Αναγέννηση - ΓΣ Αμαρουσίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Κεραυνός Πετρούπολης - Αναγέννηση Projunior 2
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβoι - Αγιος Ιερόθεος
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ατρόμητος 1 - Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Γήπεδο Γαλαξία
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο Γαλαξία
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Παίδες
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Αναγέννηση Παίδες - Ηφαιστος Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι - Α.Π.Ο Νικολακάκης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 2 - ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - Ακαδημίες Μπατίστα
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 3 - Μ.Ε.Ν. Ιλίου
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια - Μ.Ε.Ν. Ιλίου
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Παίδες - Δάφνη Παλ.Φαλήρου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Junior 1 - Αίμος Πετρ
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 2 - ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - ΑΟ Κορυδαλλός
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 1 - Αίμος Πετρ
Γήπεδο Αλκυών
Αίμος Πετρ - Αναγέννηση Έφηβoι
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΕ Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Ηφαίστου
Παράδεισος Αχαρνών - Αναγέννηση Projunior 1
Paradise Park
Αναγέννηση Projunior 2 - Ακαδημίες Καραταϊδη
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
ΑΕ Ιλίου - Αναγέννηση Παίδες
Στάδιο Ιλίου
Ηρακλής Περιστερίου - Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Απόλλων Περιστερίου - Αναγέννηση
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
Ηρακλής Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - Ηρακλής Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 1 - ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες - ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Γήπεδο Αλκυών
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Soccerland-2 - Αναγέννηση Junior 2
Soccer Land
Αναγέννηση Έφηβoι - ΑΟ Ιλίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Junior 2 - ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες - Δάσος Χαϊδαρίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι - Κεραυνός Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση - Αίας Αθηνών
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ελπίδα Αγ.Αναργύρων - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Αγ.Αναργύρων
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Αναγέννηση Projunior 1 - ΟΣΦΠ Σχολή Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Ειρήνη Πετρούπολης - Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Ειρήνη Πετρούπολης - Αναγέννηση Projunior 3
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - Soccerland-2
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - Ηφαιστος Περιστ.
Γήπεδο Αλκυών
Δήμος Πετρούπολης - Αναγέννηση Projunior 2
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες - Κεραυνός Πετρούπολης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Παίδες
Στάδιο Ιλίου
Αναγέννηση Έφηβoι - Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Projunior 2 - Ατρόμητος 2
Γήπεδο Αλκυών
ΑΟ Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Projunior 3 - Αγιος Ιερόθεος
Μικρό Χωράφας
Θύελλα Περιστερίου - Αναγέννηση
Γήπεδο Χρυσούπολης
Αναγέννηση Αστεράκια - Αγιος Ιερόθεος
Μικρό Χωράφας
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Έφηβoι
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - Κορωνίδα Γαλατσίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω
Γήπεδο Αλκυών
Κηφισιά ΑΕ - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Ελπιδοφόρου
Αναγέννηση Junior 2 - Αίμος Πετρούπολης 2
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 1 - Μιλτιάδης Ιλίου
Γήπεδο Αλκυών
Soccer Land - Αναγέννηση Projunior 1
Soccer Land
Αναγέννηση Παίδες - Ελπίδα Αγ.Αναργύρων
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβoι - Ερμής Άνω Λιοσίων
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Αστεράκια - Ακαδημία Περιστερίου
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 3 - Ακαδημία Περιστερίου
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Παίδες - Απόλλων
Γήπεδο Αλκυών
Soccer Land - Αναγέννηση Junior 1
Soccer Land
Αναγέννηση Projunior 1 - Ακαδημίες Μπατίστα
Γήπεδο Αλκυών
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Projunior 2
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - Soccer Land
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση - Νίκη Αλίμου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΟ Περιστερίου - Αναγέννηση Junior 2
Τσαλαβούτα
Αναγέννηση Έφηβoι - ΠΑΟ Καματερού
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
Αναγέννηση Junior 1 - Αστέρας Χαϊδαρίου
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
Αναγέννηση Projunior 2 - Αγιος Ιερόθεος
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 1 - Αγιος Ιερόθεος
Μικρό Χωράφας
Πατήσια - Αναγέννηση
Γήπεδο Νέας Ιωνίας
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - Ηρακλής Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - Ηρακλής Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 2 - Ηρακλής Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες - Αγιος Ιερόθεος
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - ΠΑΟ Καματερού
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - ΠΑΟ Καματερού
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior - ΠΑΟ Καματερού
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior - ΠΑΟ Καματερού
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση - Δάφνη Αθηνών
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΓΣ Καλλιθέα - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών
Αναγέννηση Έφηβoι - Κεραυνός Πετρούπολης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Παμπαίδες - Ελπίδα Αγ.Αναργύρων
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior - Ελπίδα Αγ.Αναργύρων
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior - Ελπίδα Αγ.Αναργύρων
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες - Αίμος Πετρ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Έφηβoι
Στάδιο Ιλίου
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Έφηβoι - ΑΟ Χαλκηδών
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες - Πλάτων Αθηνών
Γήπεδο Αλκυών
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
Αναγέννηση Junior - Ολυμπιακός Λιοσίων
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παμπαίδες - Ηφαιστος Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Πανιώνιος Καισαριανής - Αναγέννηση
Γήπεδο Νήαρ Ηστ
ΑΟ Κηπούπολης - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Χρυσούπολης
ΑΟ Ιλίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Στάδιο Ιλίου
Αναγέννηση Projunior
Γήπεδο ΑΕΚ Futsal
Αναγέννηση Αστεράκια
Γήπεδο ΑΕΚ Futsal
Αναγέννηση Projunior 2
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Απονομή SoccerLink
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 1
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Έφηβοι - Ειρήνη Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες - ΑΕ Ιλίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παμπαίδες - ΑΕ Ιλίου
Γήπεδο Αλκυών
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Αστεράκια
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Projunior 2
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Αστεράκια
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Αλκυών
Δήμος Πετρούπολης - Αναγέννηση Junior 2
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoi
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω - Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο ALEO
Αναγέννηση Έφηβοι - ΑΟ Κηπούπολης
Γήπεδο Αλκυών
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Junior 2
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Αναγέννηση - Ελπίδα Αγ.Αναργύρων
Γήπεδο Αλκυών
Αθηναϊδα - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Ιλιον - Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Χαϊδάρι - Αναγέννηση Junior 1
Kifissos Soccer Club
ΑΟ Κηπούπολης - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Χρυσούπολης
Αναγέννηση Junior 1 - Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΟ Μπουρναζίου - Αναγέννηση Παμπαίδες
Τσαλαβούτα
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Έφηβoi - ΑΟ Χαϊδαρίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Arsenal - Αναγέννηση Αστεράκια
Γήπεδο Ακαδημιών Δομάζου
Arsenal - Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Ακαδημιών Δομάζου
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Junior
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Επίλεκτοι-Αναγέννηση Projunior
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Junior
Βοηθητικό Σταδίου Μεγάρων
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Projunior - Kifissos FC
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Παίδες - ΠΑΟ Καματερού
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβoι - ΠΑΟ Καματερού
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Projunior 2-Hρακλης Περιστερίου
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Γαλαξία
Αναγέννηση Παμπαίδες
Τσαλαβούτα
Αναγέννηση Junior
Γήπεδο Ακράτητου
Αναγέννηση - ΑΟ Γαλαξίας
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Projunior 2 - Φοίνικας Περιστερίου
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - ΑΟ Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Παίδες
Στάδιο Ιλίου
ΑΕΚ Futsal - Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο ΑΕΚ Futsal
ΑΟ Χρυσούπολης - Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Γήπεδο Ηφαίστου
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Ειρήνη Πετρούπολης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αετός Κορυδαλλού - Αναγέννηση Junior 1
ΑΚ Κορυδαλλού
ΠΑΕ ΑΕΚ - Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
ΑΟ Γαλαξίας - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Γήπεδο Γαλαξία
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Junior 2 - ΠΑΟ Καματερού
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 1 - Ατρόμητος 1
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
ΑΟ Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Υμηττός ΑΟ - Αναγέννηση
Γήπεδο Υμηττού
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - ΑΟ Μπουρναζίου
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
Δάφνη Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Παίδες - Ακαδημίες Μπατίστα
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Μιλτιάδης Ιλίου - Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Αναγέννηση Junior 1 - ΑΕΚ Futsal
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση - Ατλας Κυψέλης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ιάσων Ιλίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Soccer Land - Αναγέννηση Projunior
Soccer Land
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Τσαλαβούτα
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Δάφνη Χαϊδαρίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Projunior 2 - Απόλλων Περιστερίου
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - Ηφαιστος Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Junior 1 - Ακαδημίες Παθιακάκη
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αστέρας Μενιδίου - Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδο Αγίας Αννας
Αστέρας Mini Football - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Αγίας Αννας
Ατρόμητος 1 - Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Γήπεδο Γαλαξία
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Στάδιο Ιλίου
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
Αναγέννηση Projunior 1 - Αστέρας Mini Football
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Α.Ο Νέο Ικόνιο - Αναγέννηση Junior 1
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ηφαιστος Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Projunior 2 - Χρυσούπολη
Μικρό Χωράφας
ΠΟ Ψυχικού - Αναγέννηση
Γήπεδο Κάτω Χαλανδρίου
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Κεραυνός Πετρούπολης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Παίδες - ΠΑΟ Καματερού
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΟ Κολωνός - Αναγέννηση Παμπαίδες
Τσαλαβούτα
Αναγέννηση Παμπαίδες - Ακαδημία Περιστερίου
Τσαλαβούτα
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Παμπαίδες - Soccer Land
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση - Ορφέας Αιγάλεω
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΟ Ζωφριάς - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια - Ηφαιστος Περιστερίου
Μικρό Χωράφας
Ηφαιστος Περιστερίου - Αναγέννηση Παίδες
Τσαλαβούτα
Αναγέννηση Projunior 1 - Φοίνικας Περιστερίου
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Junior 1 - ΑΕΚ Futsal
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΟ Αιγάλεω - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Γήπεδο Ορυζόμυλων
Αναγέννηση Junior 2 - Ακαδημίες Καραταϊδη
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο Γαλαξία
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - ΑΟ Κολωνός
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Projunior 1
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
ΠΑΕ ΑΕΚ - Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
ΠΑΕ ΑΕΚ - Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Αναγέννηση Παίδες - Δάφνη Χαϊδαρίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αθηναϊδα - Αναγέννηση
Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Μιλτιάδης Ιλίου - Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Αναγέννηση - Λέοντες Αθηνών
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ηρακλής Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Junior 2 - Soccer Land
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 1 - Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ηφαιστος Νίκαιας - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Δημοτικό Γήπεδο Ρέντη Στ.Μελισσουργός
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Αναγέννηση Παμπαίδες - ΑΟ Κολωνός
Τσαλαβούτα
Αναγέννηση Παμπαίδες - Κεραυνός Πετρούπολης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αγιοι Ανάργυροι - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Αγ.Αναργύρων
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Παμπαίδες
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Ερμής Άνω Λιοσίων
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ακαδημία Λάκη - Αναγέννηση Junior 1
Ακαδημία Λάκη
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
Αναγέννηση Projunior 1 - Ακαδημίες Μπατίστα
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αίμος Πετρ - Αναγέννηση
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΠΑΕ ΑΕΚ2 - Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Ατρόμητος 1 - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Γήπεδο Γαλαξία
Αναγέννηση - Πατήσια
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Παμπαίδες - Ιάσων Ιλίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Junior 2 - Ατρόμητος Περιστερίου
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αχαρναϊκός - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Γήπεδο Αγίας Αννας
Αναγέννηση Projunior 1
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Δήμος Πετρούπολης - Αναγέννηση Παμπαίδες
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Junior 2 - Ακαδημίες Μπατίστα
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 1 - Αετός Κορυδαλλού
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Παίδες - Ηρακλής Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΕ Ιλίου - Αναγέννηση
Στάδιο Ιλίου
Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Projunior 1 - Ερμής Άνω Λιοσίων
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Στάδιο Ιλίου
Αναγέννηση - ΑΟ Θεμιστοκλής
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Δήμος Πετρούπολης - Αναγέννηση Junior 2
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Ηφαιστος Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΠΟ Κερατσίνι - Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο Χαραυγής
Αναγέννηση Projunior 1 - ΑΕΚ Futsal
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες - ΑΟ Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ατρόμητος 1 - Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο Γαλαξία
Ηφαιστος Περιστερίου - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Ηφαίστου
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Φοίνικας Καλλιθέας - Αναγέννηση
Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Ηρακλής Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Γήπεδο Ηφαίστου
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Αχαρναϊκός
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Junior 1 - Κεραυνός Πετρούπολης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Junior 2 - ΠΑΟ Καματερού
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Ατρόμητος 1 - Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Γαλαξία
Αναγέννηση Παμπαίδες - Δάφνη Χαϊδαρίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Τόλμη Περιστερίου - Αναγέννηση
Τσαλαβούτα
Ειρήνη Πετρούπολης - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Παίδες - Ειρήνη Πετρούπολης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Μικρός Τελικός Junior
Kifissos Soccer Club
Τελικός Junior
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Μικρός Τελικός 2 Αστεράκια
Γήπεδο Patisia Club
Τελικός Παίδες
Γήπεδο Γαλαξία
Τελικός Projunior
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Μικρός Τελικός Αστεράκια
Ακαδημία Λάκη
Τελικός Αστεράκια
Kifissos Soccer Club
Μικρός Τελικός Projunior
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Μικρός Τελικός Παίδες
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Αστεράκια - Αετός Κορυδαλλού
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Junior - Ολυμπιακός Λιοσίων
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Projunior - Soccer Land 2
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Παίδες - Ατρόμητος 1
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Αστεράκια - Ατρόμητος Περιστερίου
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Projunior - Αχιλλέας Κ.Αχαρνών
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Παίδες
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Junior - Απόλλων
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Junior - Αχιλλέας Κ.Αχαρνών
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Παίδες - ΑΟΠ Χαλκηδονικός
Kifissos Soccer Club
Αναγέννηση Projunior - Ατρόμητος 1
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
ΑΟ Γαλαξίας - Αναγέννηση
Γήπεδο Χρυσούπολης
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Ηρακλής Περιστερίου - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Ηφαίστου
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Soccer Land - Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο Παραλίας Ασπροπυργου
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Στάδιο Ιλίου
Ακαδημίες Παθιακάκη - Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο Αγ.Στεφάνου
Αναγέννηση - Υμηττός ΑΟ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Junior 2 - Αστέρας Mini Football
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Ηφαιστος Περιστερίου - Αναγέννηση Παμπαίδες
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Κεραυνός Πετρούπολης - Αναγέννηση Παίδες
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Παμπαίδες - Ατρόμητος 1
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ατλας Κυψέλης - Αναγέννηση
Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - ΑΟ Γαλαξίας
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Ακαδημίες Καραταϊδη - Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδα Καραταϊδη
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αστέρας Mini Football - Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Αστέρα Mini Football
ΑΟ Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Χαϊδαρίου
ΑΕΚ Futsal - Αναγέννηση Junior 1
BATISTA FOOTBALL CLUB
Ηφαιστος Νίκαιας - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Δημοτικό Γήπεδο Ρέντη Στ.Μελισσουργός
Αναγέννηση - ΠΟ Ψυχικού
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ατρόμητος 2
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΕΚ Futsal - Αναγέννηση Παμπαίδες
BATISTA FOOTBALL CLUB
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Junior 1 - ΠΑΕ ΑΕΚ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Projunior 1 - Ιάσων Ιλίου
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 2 - Μιλτιάδης Ιλίου
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες - Διαγόρας Αιγάλεω
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Ατρόμητος Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ορφέας Αιγάλεω - Αναγέννηση
ΔΑΚ Αιγάλεω
ΓΣ Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Γήπεδο Αγ.Αναργύρων
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Ατρόμητος 2 - Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Γαλαξία
Αναγέννηση Παμπαίδες
Γήπεδο ALEO
Ατταλος Ν.Φιλαδ. - Αναγέννηση Junior 1
Γήπεδο Αττάλου
Ελπίδα Αγ.Αναργύρων - Αναγέννηση Παίδες
Γήπεδο Αγ.Αναργύρων
Αναγέννηση Παμπαίδες - ΠΑΕ ΑΕΚ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση - Αθηναϊδα
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
ΑΟ Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Projunior 1
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Junior 1 - Ακαδημία Λάκη
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Projunior 2 - Ηφαιστος Περιστερίου
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ερμής Άνω Λιοσίων
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Junior 2 - ΠΑΕ ΑΕΚ2
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες - ΠΑΟ Καματερού
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Κολωνός
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Projunior 2 - Δάσος Χαϊδαρίου
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια - Δάσος Χαϊδαρίου
Μικρό Χωράφας
Κεραυνός Πετρούπολης 1 - Αναγέννηση Παμπαίδες
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΟ Ζωφριάς - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Junior 2
Γήπεδο Γαλαξία
Λέοντες Αθηνών - Αναγέννηση
Γήπεδο Ακαδημίας Πλάτωνος
Αναγέννηση Παίδες - Ιεράπολη
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Projunior 1 - ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση-Αίμος
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ακαδημίες Μπατίστα - Αναγέννηση Projunior 1
BATISTA FOOTBALL CLUB
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Παίδες
Στάδιο Ιλίου
Αετός Κορυδαλλού - Αναγέννηση Junior 1
ΑΚ Κορυδαλλού
Αναγέννηση Παμπαίδες - ΠΑΟ Καματερού
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Φοίνικας Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ακαδημίες Μπατίστα - Αναγέννηση Junior 2
BATISTA FOOTBALL CLUB
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 2
Μικρό Χωράφας
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Αστεράκια
Μικρό Χωράφας
Πατήσια - Αναγέννηση
Γήπεδο Γαλατσίου
Αναγγέννηση Projunior 1 - Κεραυνός Πετρούπολης
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Παίδες - Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Δάφνη Χαϊδαρίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Ιάσων Ιλιου - Αναγέννηση Παμπαίδες
Στάδιο Ιλίου
Αναγέννηση Junior 2 - Δήμος Πετρούπολης
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 1 - Ατρόμητος Περιστερίου
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Πετρούπολης - ΑΕ Ιλίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Projunior 2 - Άρης Πετρούπολης
Μικρό Χωράφας
Αναγέννηση Αστεράκια - Άρης Πετρούπολης
Μικρό Χωράφας
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Projunior 1
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Κεραυνός Πετρούπολης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΟ Αιγάλεω - Αναγέννηση Παίδες
ΔΑΚ Αιγάλεω
Κεραυνός Πετρούπολης - Αναγέννηση Junior 1
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Junior 2
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
ΑΟ Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Τσαλαβούτα
Αναγέννηση Παμπαίδες - Δήμος Πετρούπολης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Παίδες - ΑΕ Ιλίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΟ Θεμιστοκλής - Αναγέννηση Πετρούπολης
ΔΑΚ Αιγάλεω
Αναγέννηση Πετρούπολης - Φοίνικας Καλλιθέας
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ειρήνη Πετρούπολης - Αναγέννηση Παίδες
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Παίδες - ΑΟ Ιλίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Πετρούπολης - Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)