Πρόγραμμα-Αποτελέσματα Εφήβων 2016-2017

ΗμερομηνίαΑγώναςΏραΣκορΓήπεδοΆρθρο
ΑΟ Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Τσαλαβούτα
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Κεραυνός Πετρούπολης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Δάφνη Χαϊδαρίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Φοίνικας Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΟ Ζωφριάς - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Κολωνός
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ερμής Άνω Λιοσίων
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΟ Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Γήπεδο Χαϊδαρίου
ΓΣ Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Γήπεδο Αγ.Αναργύρων
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Ατρόμητος Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ατρόμητος 2
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ηφαιστος Νίκαιας - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Δημοτικό Γήπεδο Ρέντη Στ.Μελισσουργός
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - ΑΟ Γαλαξίας
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Στάδιο Ιλίου
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ειρήνη Πετρούπολης - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Αχαρναϊκός
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ηρακλής Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Γήπεδο Ηφαίστου
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Ηφαιστος Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Στάδιο Ιλίου
Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αχαρναϊκός - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Γήπεδο Αγίας Αννας
Ατρόμητος 1 - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Γήπεδο Γαλαξία
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Ερμής Άνω Λιοσίων
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ηφαιστος Νίκαιας - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Δημοτικό Γήπεδο Ρέντη Στ.Μελισσουργός
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ηρακλής Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - ΑΟ Κολωνός
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΟ Αιγάλεω - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Γήπεδο Ορυζόμυλων
ΑΟ Ζωφριάς - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Κεραυνός Πετρούπολης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ηφαιστος Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Στάδιο Ιλίου
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Δάφνη Χαϊδαρίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ιάσων Ιλίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΟ Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Γήπεδο Χαϊδαρίου
ΑΟ Γαλαξίας - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Γήπεδο Γαλαξία
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Ειρήνη Πετρούπολης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - ΑΟ Περιστερίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβoι - ΠΑΟ Καματερού
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβoi - ΑΟ Χαϊδαρίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβοι - ΑΟ Κηπούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoi
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβοι - Ειρήνη Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
ΑΟ Ιλίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Στάδιο Ιλίου
Αναγέννηση Έφηβoι - ΑΟ Χαλκηδών
Γήπεδο Αλκυών
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Έφηβoι
Στάδιο Ιλίου
Αναγέννηση Έφηβoι - Κεραυνός Πετρούπολης
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
Αναγέννηση Έφηβoι - ΠΑΟ Καματερού
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβoι - Ερμής Άνω Λιοσίων
Γήπεδο Αλκυών
Κηφισιά ΑΕ - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Ελπιδοφόρου
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Έφηβoι
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Αναγέννηση Έφηβoι - Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ελπίδα Αγ.Αναργύρων - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Αγ.Αναργύρων
Αναγέννηση Έφηβoι - Κεραυνός Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι - ΑΟ Ιλίου
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΕ Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Ηφαίστου
Αίμος Πετρ - Αναγέννηση Έφηβoι
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβoι - Α.Π.Ο Νικολακάκης
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι - Αγιος Ιερόθεος
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβoι - ΑΟΠ Χαλκηδονικός
Γήπεδο Αλκυών
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Γαλαξία
ΓΣ Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Αγ.Αναργύρων
Αναγέννηση Έφηβoι - ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβoι - Ολυμπιακός Λιοσίων
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι - Κεραυνός Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Αμιλλα Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
Αναγέννηση Έφηβoι - Αγιος Ιερόθεος
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ηφαιστος Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Χρυσούπολης
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Χρυσούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Δάσος Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Πανθησειακός Α.Φ.Ο. — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Ρουφ
Αναγέννηση Έφηβoι — Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.
Γήπεδο Αλκυών
ΓΣ Αγίων Αναργύρων — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Αγ.Αναργύρων
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Ηφαίστου
Αναγέννηση Έφηβoι — A.E. Αιγάλεω
Γήπεδο Αλκυών
Φοίνικας Περιστερίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Χρυσούπολης
Αναγέννηση Έφηβoι — Ηφαιστος Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
ΑΠΟ Αττικός — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Ακαδημίας Πλάτωνος
Αναγέννηση Έφηβoι — Αίμος Πετρ
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι — Ευκλείδης Μεγάρων
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Θύελλα Περιστερίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Χρυσούπολης
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΕ Κηφισιά
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Κηπούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Στάδιο Ιλίου
Αναγέννηση Έφηβoι — Κεραυνός Πετρούπολης
Γήπεδο Αλκυών
Δάσος Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Έφηβoι — Πανθησειακός Α.Φ.Ο.
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι — Φοίνικας Περιστερίου
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι — Πανθησειακός Α.Φ.Ο.
Γήπεδο Αλκυών
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Ηφαίστου
Κεραυνός Πετρούπολης — Αναγέννηση Έφηβoι
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Ιλίου
Γήπεδο Αλκυών
Αίμος Πετρ — Αναγέννηση Έφηβoι
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Έφηβoι — ΠΑΟ Καματερού
Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Θεμιστοκλής
ΔΑΚ Αιγάλεω
ΑΟ Χρυσούπολης — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Χρυσούπολης
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΕ Ιλίου
Γήπεδο Αλκυών
Ελπίδα Αγ.Αναργύρων — Αναγέννηση Έφηβoι
Γήπεδο Αγ.Αναργύρων