ΗμερομηνίαΑγώναςΏραΣκορΔιοργάνωσηΣεζόνΓήπεδο
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Junior 2SOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Κεραυνός Πετρούπολης - Αναγέννηση Junior 1SOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Junior 1 - Ατρόμητος ΠεριστερίουSOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 2 - Δήμος ΠετρούποληςSOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Ακαδημίες Μπατίστα - Αναγέννηση Junior 2SOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
BATISTA FOOTBALL CLUB
Αετός Κορυδαλλού - Αναγέννηση Junior 1SOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
ΑΚ Κορυδαλλού
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Junior 2SOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Γήπεδο Γαλαξία
Αναγέννηση Junior 2 - ΠΑΕ ΑΕΚ2SOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 1 - Ακαδημία ΛάκηSOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ατταλος Ν.Φιλαδ. - Αναγέννηση Junior 1SOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
Γήπεδο Αττάλου
Αναγέννηση Junior 2 - Μιλτιάδης ΙλίουSOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 1 - ΠΑΕ ΑΕΚSOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
ΑΕΚ Futsal - Αναγέννηση Junior 1SOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
BATISTA FOOTBALL CLUB
Ακαδημίες Καραταϊδη - Αναγέννηση Junior 2SOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Γήπεδα Καραταϊδη
Αναγέννηση Junior 2 - Αστέρας Mini FootballSOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Ακαδημίες Παθιακάκη - Αναγέννηση Junior 1SOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
Γήπεδο Αγ.Στεφάνου
Αναγέννηση Junior - Αχιλλέας Κ.ΑχαρνώνJUNIOR NEW YEAR CUP2015 - 2016
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Junior - ΑπόλλωνJUNIOR NEW YEAR CUP2015 - 2016
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Junior - Ολυμπιακός ΛιοσίωνJUNIOR NEW YEAR CUP2015 - 2016
Γηπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών
Αναγέννηση Junior 2 - ΠΑΟ ΚαματερούSOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 1 - Κεραυνός ΠετρούποληςSOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Ατρόμητος 1 - Αναγέννηση Junior 1SOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
Γήπεδο Γαλαξία
Δήμος Πετρούπολης - Αναγέννηση Junior 2SOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 1 - Αετός ΚορυδαλλούSOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Junior 2 - Ακαδημίες ΜπατίσταSOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 2 - Ατρόμητος ΠεριστερίουSOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
ΠΑΕ ΑΕΚ2 - Αναγέννηση Junior 2SOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Ακαδημία Λάκη - Αναγέννηση Junior 1SOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
Ακαδημία Λάκη
Αναγέννηση Junior 1 - Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.SOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Αναγέννηση Junior 2 - Soccer LandSOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Μιλτιάδης Ιλίου - Αναγέννηση Junior 2SOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
ΠΑΕ ΑΕΚ - Αναγέννηση Junior 1SOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων
Αναγέννηση Junior 2 - Ακαδημίες ΚαραταϊδηSOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αναγέννηση Junior 1 - ΑΕΚ FutsalSOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Α.Ο Νέο Ικόνιο - Αναγέννηση Junior 1ΦΙΛΙΚΑ JUNIOR2015 - 2016
Kifissos Soccer Club
Αστέρας Μενιδίου - Αναγέννηση Junior 2SOCCER LINK 2ος Ομιλος JUNIOR2015 - 2016
Γήπεδο Αγίας Αννας
Αναγέννηση Junior 1 - Ακαδημίες ΠαθιακάκηSOCCER LINK 1ος ΟΜΙΛΟΣ JUNIOR2015 - 2016
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Junior 2ΦΙΛΙΚΑ JUNIOR2015 - 2016
Γήπεδο Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Junior 1 - ΑΕΚ FutsalSummer Cup Junior Soccer Talents2015 - 2016
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Μιλτιάδης Ιλίου - Αναγέννηση Junior 2ΦΙΛΙΚΑ JUNIOR2015 - 2016
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Αναγέννηση Junior 2 - ΠΑΟ ΚαματερούSummer Cup Junior Δυτ.Προαστίων2015 - 2016
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Αετός Κορυδαλλού - Αναγέννηση Junior 1Summer Cup Junior Soccer Talents2015 - 2016
ΑΚ Κορυδαλλού
Αναγέννηση JuniorΦΙΛΙΚΑ JUNIOR2015 - 2016
Γήπεδο Ακράτητου
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση JuniorΦΙΛΙΚΑ JUNIOR2015 - 2016
Γήπεδο Ραδιοφωνίας
Αναγέννηση Junior 1 - Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.Summer Cup Junior Soccer Talents2015 - 2016
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
Χαϊδάρι - Αναγέννηση Junior 1ΦΙΛΙΚΑ JUNIOR2015 - 2016
Kifissos Soccer Club
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Junior 2Summer Cup Junior Δυτ.Προαστίων2015 - 2016
Δημοτικό Στάδιο Καματερού
Δήμος Πετρούπολης - Αναγέννηση Junior 2Summer Cup Junior Δυτ.Προαστίων2015 - 2016
Μικρό Γήπεδο Αλκυών
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Junior 1ΦΙΛΙΚΑ JUNIOR2015 - 2016
Γήπεδο Ερμή Ανω Λιοσίων