Αυτό είναι ένα παράδειγμα Ημερολόγιο. Ως νέος χρήστης του SportsPress, πρέπει να πάτε στον πίνακα ελέγχου σας να διαγράψετε αυτόν τον Ημερολόγιο και να δημιουργήσετε νέους Ημερολόγια για το περιεχόμενό σας. Καλή διασκέδαση!

ΗμερομηνίαΑγώναςΏραΆρθρο
Αναγέννηση Πετρούπολης - Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.
Αναγέννηση Παίδες - ΑΟ Ιλίου
Ειρήνη Πετρούπολης - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Πετρούπολης - Φοίνικας Καλλιθέας
ΑΟ Θεμιστοκλής - Αναγέννηση Πετρούπολης
Αναγέννηση Παίδες - ΑΕ Ιλίου
Αναγέννηση Παμπαίδες - Δήμος Πετρούπολης
ΑΟ Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβοι 1
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Junior 2
Κεραυνός Πετρούπολης - Αναγέννηση Junior 1
ΑΟ Αιγάλεω - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Κεραυνός Πετρούπολης
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Αστεράκια - Άρης Πετρούπολης
Αναγέννηση Projunior 2 - Άρης Πετρούπολης
Αναγέννηση Πετρούπολης - ΑΕ Ιλίου
Αναγέννηση Junior 1 - Ατρόμητος Περιστερίου
Αναγέννηση Junior 2 - Δήμος Πετρούπολης
Ιάσων Ιλιου - Αναγέννηση Παμπαίδες
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Δάφνη Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Παίδες - Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Αναγγέννηση Projunior 1 - Κεραυνός Πετρούπολης
Πατήσια - Αναγέννηση
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Αστεράκια
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 2
Ακαδημίες Μπατίστα - Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Φοίνικας Περιστερίου
Αναγέννηση Παμπαίδες - ΠΑΟ Καματερού
Αετός Κορυδαλλού - Αναγέννηση Junior 1
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Παίδες
Ακαδημίες Μπατίστα - Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση-Αίμος
Αναγέννηση Projunior 1 - ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω
Αναγέννηση Παίδες - Ιεράπολη
Λέοντες Αθηνών - Αναγέννηση
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Junior 2
ΑΟ Ζωφριάς - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Κεραυνός Πετρούπολης 1 - Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Αστεράκια - Δάσος Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Projunior 2 - Δάσος Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Κολωνός
Αναγέννηση Παίδες - ΠΑΟ Καματερού
Αναγέννηση Junior 2 - ΠΑΕ ΑΕΚ2
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ερμής Άνω Λιοσίων
Αναγέννηση Projunior 2 - Ηφαιστος Περιστερίου
Αναγέννηση Junior 1 - Ακαδημία Λάκη
Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Αστεράκια
ΑΟ Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση - Αθηναϊδα
Αναγέννηση Παμπαίδες - ΠΑΕ ΑΕΚ
Ελπίδα Αγ.Αναργύρων - Αναγέννηση Παίδες
Ατταλος Ν.Φιλαδ. - Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Παμπαίδες
Ατρόμητος 2 - Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Αστεράκια
ΓΣ Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Ορφέας Αιγάλεω - Αναγέννηση
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Ατρόμητος Περιστερίου
Αναγέννηση Παίδες - Διαγόρας Αιγάλεω
Αναγέννηση Junior 2 - Μιλτιάδης Ιλίου
Αναγέννηση Projunior 1 - Ιάσων Ιλίου
Αναγέννηση Junior 1 - ΠΑΕ ΑΕΚ
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 2
ΑΕΚ Futsal - Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ατρόμητος 2
Αναγέννηση - ΠΟ Ψυχικού
Ηφαιστος Νίκαιας - Αναγέννηση Έφηβοι 1
ΑΕΚ Futsal - Αναγέννηση Junior 1
ΑΟ Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Παίδες
Αστέρας Mini Football - Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 2
Ακαδημίες Καραταϊδη - Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - ΑΟ Γαλαξίας
Ατλας Κυψέλης - Αναγέννηση
Αναγέννηση Παμπαίδες - Ατρόμητος 1
Κεραυνός Πετρούπολης - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Αστεράκια
Ηφαιστος Περιστερίου - Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Junior 2 - Αστέρας Mini Football
Αναγέννηση - Υμηττός ΑΟ
Ακαδημίες Παθιακάκη - Αναγέννηση Junior 1
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Projunior 2
Soccer Land - Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Αστεράκια
Ηρακλής Περιστερίου - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Αστεράκια
ΑΟ Γαλαξίας - Αναγέννηση
Αναγέννηση Projunior - Ατρόμητος 1
Αναγέννηση Παίδες - ΑΟΠ Χαλκηδονικός
Αναγέννηση Junior - Αχιλλέας Κ.Αχαρνών
Αναγέννηση Junior - Απόλλων
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Projunior - Αχιλλέας Κ.Αχαρνών
Αναγέννηση Αστεράκια - Ατρόμητος Περιστερίου
Αναγέννηση Παίδες - Ατρόμητος 1
Αναγέννηση Projunior - Soccer Land 2
Αναγέννηση Junior - Ολυμπιακός Λιοσίων
Αναγέννηση Αστεράκια - Αετός Κορυδαλλού
Μικρός Τελικός Παίδες
Μικρός Τελικός Projunior
Τελικός Αστεράκια
Μικρός Τελικός Αστεράκια
Τελικός Projunior
Τελικός Παίδες
Μικρός Τελικός 2 Αστεράκια
Τελικός Junior
Μικρός Τελικός Junior
Αναγέννηση Παίδες - Ειρήνη Πετρούπολης
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Αστεράκια
Ειρήνη Πετρούπολης - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Τόλμη Περιστερίου - Αναγέννηση
Αναγέννηση Παμπαίδες - Δάφνη Χαϊδαρίου
Ατρόμητος 1 - Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Junior 2 - ΠΑΟ Καματερού
Αναγέννηση Junior 1 - Κεραυνός Πετρούπολης
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Αχαρναϊκός
Ηρακλής Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Αναγέννηση Projunior 2
Φοίνικας Καλλιθέας - Αναγέννηση
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Αστεράκια
Ηφαιστος Περιστερίου - Αναγέννηση Παίδες
Ατρόμητος 1 - Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Παίδες - ΑΟ Περιστερίου
Αναγέννηση Projunior 1 - ΑΕΚ Futsal
ΑΠΟ Κερατσίνι - Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Ηφαιστος Περιστερίου
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Δήμος Πετρούπολης - Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση - ΑΟ Θεμιστοκλής
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Αναγέννηση Projunior 1 - Ερμής Άνω Λιοσίων
Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Έφηβοι 2
ΑΕ Ιλίου - Αναγέννηση
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Παίδες - Ηρακλής Περιστερίου
Αναγέννηση Junior 1 - Αετός Κορυδαλλού
Αναγέννηση Junior 2 - Ακαδημίες Μπατίστα
Δήμος Πετρούπολης - Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 1
Αχαρναϊκός - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Αναγέννηση Junior 2 - Ατρόμητος Περιστερίου
Αναγέννηση Παμπαίδες - Ιάσων Ιλίου
Αναγέννηση - Πατήσια
Ατρόμητος 1 - Αναγέννηση Έφηβοι 2
ΠΑΕ ΑΕΚ2 - Αναγέννηση Junior 2
Αίμος Πετρ - Αναγέννηση
Αναγέννηση Projunior 1 - Ακαδημίες Μπατίστα
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Ακαδημία Λάκη - Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Ερμής Άνω Λιοσίων
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 2
Αγιοι Ανάργυροι - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Παμπαίδες - Κεραυνός Πετρούπολης
Αναγέννηση Παμπαίδες - ΑΟ Κολωνός
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Παίδες
Ηφαιστος Νίκαιας - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Αναγέννηση Junior 1 - Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Junior 2 - Soccer Land
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ηρακλής Περιστερίου
Αναγέννηση - Λέοντες Αθηνών
Μιλτιάδης Ιλίου - Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Αστεράκια
Αθηναϊδα - Αναγέννηση
Αναγέννηση Παίδες - Δάφνη Χαϊδαρίου
ΠΑΕ ΑΕΚ - Αναγέννηση Παμπαίδες
ΠΑΕ ΑΕΚ - Αναγέννηση Junior 1
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - ΑΟ Κολωνός
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Junior 2 - Ακαδημίες Καραταϊδη
ΑΟ Αιγάλεω - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Αναγέννηση Junior 1 - ΑΕΚ Futsal
Αναγέννηση Projunior 1 - Φοίνικας Περιστερίου
Ηφαιστος Περιστερίου - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Αστεράκια - Ηφαιστος Περιστερίου
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
ΑΟ Ζωφριάς - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Αναγέννηση - Ορφέας Αιγάλεω
Αναγέννηση Παμπαίδες - Soccer Land
Αναγέννηση Projunior
Αναγέννηση Projunior
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Παμπαίδες
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Παμπαίδες - Ακαδημία Περιστερίου
ΑΟ Κολωνός - Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Παίδες - ΠΑΟ Καματερού
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Κεραυνός Πετρούπολης
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Αστεράκια
ΠΟ Ψυχικού - Αναγέννηση
Αναγέννηση Projunior 2 - Χρυσούπολη
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ηφαιστος Περιστερίου
Α.Ο Νέο Ικόνιο - Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 1 - Αστέρας Mini Football
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Έφηβοι 1
Ατρόμητος 1 - Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Αστέρας Mini Football - Αναγέννηση Παίδες
Αστέρας Μενιδίου - Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Junior 1 - Ακαδημίες Παθιακάκη
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - Ηφαιστος Περιστερίου
Αναγέννηση Projunior 2 - Απόλλων Περιστερίου
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Δάφνη Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Παίδες
Soccer Land - Αναγέννηση Projunior
Θρίαμβος Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - Ιάσων Ιλίου
Αναγέννηση - Ατλας Κυψέλης
Αναγέννηση Junior 1 - ΑΕΚ Futsal
Μιλτιάδης Ιλίου - Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Παίδες - Ακαδημίες Μπατίστα
Δάφνη Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - ΑΟ Μπουρναζίου
Υμηττός ΑΟ - Αναγέννηση
ΑΟ Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Έφηβοι 2
Αναγέννηση Projunior 1 - Ατρόμητος 1
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Junior 2 - ΠΑΟ Καματερού
Αναγέννηση Αστεράκια
ΑΟ Γαλαξίας - Αναγέννηση Έφηβοι 1
ΠΑΕ ΑΕΚ - Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Αετός Κορυδαλλού - Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Έφηβοι 1 - Ειρήνη Πετρούπολης
ΑΟ Χρυσούπολης - Αναγέννηση Παμπαίδες 2
ΑΕΚ Futsal - Αναγέννηση Projunior 1
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Έφηβοι 2 - ΑΟ Περιστερίου
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 2 - Φοίνικας Περιστερίου
Αναγέννηση - ΑΟ Γαλαξίας
Αναγέννηση Junior
Αναγέννηση Παμπαίδες
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 2-Hρακλης Περιστερίου
Αναγέννηση Έφηβoι - ΠΑΟ Καματερού
Αναγέννηση Παίδες - ΠΑΟ Καματερού
Αναγέννηση Projunior - Kifissos FC
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior
Αναγέννηση Junior
Επίλεκτοι-Αναγέννηση Projunior
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Junior
Arsenal - Αναγέννηση Projunior 1
Arsenal - Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Έφηβoi - ΑΟ Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Αστεράκια
ΑΟ Μπουρναζίου - Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Junior 1 - Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.
ΑΟ Κηπούπολης - Αναγέννηση Παίδες
Χαϊδάρι - Αναγέννηση Junior 1
Ιλιον - Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Αστεράκια
Αθηναϊδα - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση - Ελπίδα Αγ.Αναργύρων
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Έφηβοι - ΑΟ Κηπούπολης
ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω - Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Έφηβoi
Δήμος Πετρούπολης - Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Παίδες
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Projunior 1
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Αστεράκια
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Projunior 2
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Αστεράκια
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Junior 1
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Παμπαίδες - ΑΕ Ιλίου
Αναγέννηση Παίδες - ΑΕ Ιλίου
Αναγέννηση Έφηβοι - Ειρήνη Πετρούπολης
Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Απονομή SoccerLink
Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior
ΑΟ Ιλίου - Αναγέννηση Έφηβoι
ΑΟ Κηπούπολης - Αναγέννηση Παίδες
Πανιώνιος Καισαριανής - Αναγέννηση
Αναγέννηση Παμπαίδες - Ηφαιστος Περιστερίου
Αναγέννηση Junior - Ολυμπιακός Λιοσίων
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Παίδες - Πλάτων Αθηνών
Αναγέννηση Έφηβoι - ΑΟ Χαλκηδών
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Αστεράκια
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Παίδες - Αίμος Πετρ
Αναγέννηση Projunior - Ελπίδα Αγ.Αναργύρων
Αναγέννηση Junior - Ελπίδα Αγ.Αναργύρων
Αναγέννηση Παμπαίδες - Ελπίδα Αγ.Αναργύρων
Αναγέννηση Έφηβoι - Κεραυνός Πετρούπολης
ΓΣ Καλλιθέα - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση - Δάφνη Αθηνών
Αναγέννηση Projunior - ΠΑΟ Καματερού
Αναγέννηση Junior - ΠΑΟ Καματερού
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - ΠΑΟ Καματερού
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - ΠΑΟ Καματερού
Αναγέννηση Παίδες - Αγιος Ιερόθεος
Αναγέννηση Junior 2 - Ηρακλής Περιστερίου
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - Ηρακλής Περιστερίου
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - Ηρακλής Περιστερίου
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Πατήσια - Αναγέννηση
Αναγέννηση Projunior 1 - Αγιος Ιερόθεος
Αναγέννηση Projunior 2 - Αγιος Ιερόθεος
Αναγέννηση Junior 1 - Αστέρας Χαϊδαρίου
Φοίνικας Περιστερίου - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Έφηβoι - ΠΑΟ Καματερού
ΑΟ Περιστερίου - Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση - Νίκη Αλίμου
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - Soccer Land
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Projunior 1 - Ακαδημίες Μπατίστα
Soccer Land - Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Παίδες - Απόλλων
Αναγέννηση Projunior 3 - Ακαδημία Περιστερίου
Αναγέννηση Αστεράκια - Ακαδημία Περιστερίου
Αναγέννηση Έφηβoι - Ερμής Άνω Λιοσίων
Αναγέννηση Παίδες - Ελπίδα Αγ.Αναργύρων
Soccer Land - Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Junior 1 - Μιλτιάδης Ιλίου
Αναγέννηση Junior 2 - Αίμος Πετρούπολης 2
Κηφισιά ΑΕ - Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - Κορωνίδα Γαλατσίου
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Αστεράκια - Αγιος Ιερόθεος
Θύελλα Περιστερίου - Αναγέννηση
Αναγέννηση Projunior 3 - Αγιος Ιερόθεος
ΑΟ Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Projunior 2 - Ατρόμητος 2
Αναγέννηση Έφηβoι - Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Παίδες - Κεραυνός Πετρούπολης
Δήμος Πετρούπολης - Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - Ηφαιστος Περιστ.
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - Soccerland-2
Ειρήνη Πετρούπολης - Αναγέννηση Projunior 3
Ειρήνη Πετρούπολης - Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 1 - ΟΣΦΠ Σχολή Πετρούπολης
Ερμής Άνω Λιοσίων - Αναγέννηση Junior 1
Ελπίδα Αγ.Αναργύρων - Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση - Αίας Αθηνών
Αναγέννηση Έφηβoι - Κεραυνός Πετρούπολης
Αναγέννηση Παίδες - Δάσος Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Junior 2 - ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης
Αναγέννηση Έφηβoι - ΑΟ Ιλίου
Soccerland-2 - Αναγέννηση Junior 2
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Αναγέννηση Παίδες - ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Αναγέννηση Junior 1 - ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - Ηρακλής Περιστερίου
Ηρακλής Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 3
Απόλλων Περιστερίου - Αναγέννηση
Ηρακλής Περιστερίου - Αναγέννηση Αστεράκια
ΑΕ Ιλίου - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Projunior 2 - Ακαδημίες Καραταϊδη
Παράδεισος Αχαρνών - Αναγέννηση Projunior 1
ΑΕ Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Αίμος Πετρ - Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Projunior 1 - Αίμος Πετρ
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - ΑΟ Κορυδαλλός
Αναγέννηση Junior 2 - ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω
Αναγέννηση Junior 1 - Αίμος Πετρ
Αναγέννηση Παίδες - Δάφνη Παλ.Φαλήρου
Αναγέννηση Αστεράκια - Μ.Ε.Ν. Ιλίου
Αναγέννηση Projunior 3 - Μ.Ε.Ν. Ιλίου
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - Ακαδημίες Μπατίστα
Αναγέννηση Projunior 2 - ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης
Αναγέννηση Έφηβoι - Α.Π.Ο Νικολακάκης
Αναγέννηση Παίδες - Ηφαιστος Περιστερίου
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Παίδες
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Junior 1
Ατρόμητος 1 - Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Αναγέννηση Έφηβoι - Αγιος Ιερόθεος
Κεραυνός Πετρούπολης - Αναγέννηση Projunior 2
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση - ΓΣ Αμαρουσίου
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Έφηβoι - ΑΟΠ Χαλκηδονικός
ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης - Αναγέννηση Παμπαίδες 2
ΑΟ Περιστερίου - Αναγέννηση Αστεράκια
ΑΟ Θεμιστοκλής - Αναγέννηση Projunior 3
Ηρακλής Περιστερίου - Αναγέννηση Παίδες
Δήμος Πετρούπολης - Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Αναγέννηση Projunior 1 - ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω
Ηφαιστος Περιστερίου - Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Junior 1 - ΠΑΟ Καματερού
Ηφαιστος Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 3
Αστέρας Χαϊδαρίου - Αναγέννηση
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Παίδες
Soccerland-2 - Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 - Αστέρας Mini Football
Αναγέννηση Παίδες - Αστέρας Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Παίδες - Άρης Πετρούπολης
Αναγέννηση Αστεράκια - Φοίνικας Περιστερίου
Αναγέννηση - Εθνικός Αστέρας
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - Ηφαιστος Περιστερίου
Αναγέννηση Projunior 3 - Φοίνικας Περιστερίου
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Αίμος Πετρ - Αναγέννηση Projunior 2
ΓΣ Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Έφηβoι
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Projunior 1
Κεραυνός Πετρούπολης - Αναγέννηση Junior 2
Θύελλα Περιστερίου - Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Αναγέννηση Έφηβoι - ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Ατρόμητος 2 - Αναγέννηση Παμπαίδες 2
ΑΟ Ιλίου - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Projunior 1 - Ατρόμητος Περιστερίου
Αναγέννηση Projunior 2 - Ιάσων Ιλίου
Απόλλων Περιστερίου - Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Junior 2 - Δήμος Πετρούπολης
Απόλλων Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 3
Κρόνος Αθηνών - Αναγέννηση
Αναγέννηση Παίδες - Α.Π.Ο Νικολακάκης
Αναγέννηση Έφηβoι - Ολυμπιακός Λιοσίων
Αχιλλέας Κ.Αχαρνών - Αναγέννηση Παμπαίδες
Kifissos FC - Αναγέννηση Αστεράκια
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 2
Απόλλων - Αναγέννηση Projunior 1
ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολ. - Αναγέννηση Παμπαίδες
Kifissos FC - Αναγέννηση Projunior 2
Αχιλλέας Κ.Αχαρνών - Αναγέννηση Projunior 1
Αετός Κορυδαλλού - Αναγέννηση Αστεράκια
Ιάσων Ιλίου - Αναγέννηση Παμπαίδες
Αετός Κορυδαλλού - Αναγέννηση Projunior 2
ΓΣ Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Projunior 1
ΓΣ Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Αστεράκια
ΠΑΟ Καματερού - Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior1 - Αναγέννηση Projunior2
Αναγέννηση Έφηβoι - Κεραυνός Πετρούπολης
Αναγέννηση - Γκυζιακός ΑΟ
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Junior 2
Αμιλλα Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Ακαδημίες Μπατίστα - Αναγέννηση Projunior 1
Αγιος Ιερόθεος - Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Projunior 2 - Ολυμπιακός Λιοσίων
Υμηττός ΑΟ - Αναγέννηση
Αναγέννηση Junior 1 - Soccer Land
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - Ηρακλής Περιστερίου
Αναγέννηση Projunior 3
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Παίδες - Αετός Κορυδαλλού
Αναγέννηση Έφηβoι - Αγιος Ιερόθεος
Ατρόμητος Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Projunior 1 - Soccer Land
Αναγέννηση Junior 2 - ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Μιλτιάδης Ιλίου - Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Παίδες - Αστέρας Χαϊδαρίου
Ακαδημία Περιστερίου - Αναγέννηση Projunior 3
Ακαδημία Περιστερίου - Αναγέννηση Αστεράκια
Δάφνη Αθηνών - Αναγέννηση
ΑΟ Χαϊδαρίου - Αναγέννηση Παμπαίδες
Ηφαιστος Περιστερίου - Αναγέννηση Έφηβoι
Αγιος Ιερόθεος — Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Χρυσούπολης
Αγιος Ιερόθεος — Αναγέννηση Projunior 3
ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης — Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Παίδες — Ακαδημίες Μπατίστα
Αναγέννηση Projunior 2 — Δήμος Πετρούπολης
Αναγέννηση Παμπαίδες — ΑΕΚ Roots
Δάσος Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Junior 2 — ΑΟ Περιστερίου
Αναγέννηση Junior 1 — Ερμής Άνω Λιοσίων
Αναγέννηση Πετρούπολης - Πατήσια
Δάφνη Παλ.Φαλήρου — Αναγέννηση Παίδες
Νίκη Αλίμου — Αναγέννηση Πετρούπολης
Πανθησειακός Α.Φ.Ο. — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Projunior 1 — Παράδεισος Αχαρνών
Αναγέννηση Παμπαίδες — ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω
Ακαδημίες Καραταϊδη — Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Παίδες — Αμιλλα Περιστερίου
Αναγέννηση Αστεράκια — Ατρόμητος Περιστερίου
ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης — Αναγέννηση Junior 1
Αίμος Πετρ — Αναγέννηση Junior 2
Ειρήνη Πετρούπολης — Αναγέννηση Projunior 3
Αναγέννηση Έφηβoι — Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 — Ιάσων Ιλίου
Αίμος Πετρ — Αναγέννηση Παίδες
Ηρακλής Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 3
Ηρακλής Περιστερίου — Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Πετρούπ. — Θύελλα Περιστ.
ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης — Αναγέννηση Junior 2
ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης — Αναγέννηση Projunior 2
Αίμος Πετρ — Αναγέννηση Projunior 1
ΓΣ Αγίων Αναργύρων — Αναγέννηση Έφηβoι
Ηφαιστος Περιστερίου — Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Αναγέννηση Παίδες — Ερμής Άνω Λιοσίων
Αναγέννηση Παίδες — Ιεράπολης
Αναγέννηση Projunior 1 — Ολυμπιακός Λιοσίων
Αναγέννηση Παμπαίδες — Ηρακλής Περιστερίου
Δήμος Πετρούπολης — Αναγέννηση Junior 1
Κεραυνός Πετρούπολης — Αναγέννηση Junior 2
Μ.Ε.Ν. Ιλίου — Αναγέννηση Projunior 3
Αίας Αθηνών — Αναγέννηση Πετρούπολης
Μ.Ε.Ν. Ιλίου — Αναγέννηση Αστεράκια
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Έφηβoι — A.E. Αιγάλεω
ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω — Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Projunior 2 — Soccer Land
Αναγέννηση Παμπαίδες — ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Αναγέννηση Πετρούπολης — Απόλλων Περιστερίου
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Αστεράκια
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 3
Αναγέννηση Junior 1 — Μιλτιάδης Ιλίου
Αναγέννηση Junior 2 — ΑΟ Περιστερίου
Αετός Κορυδαλλού — Αναγέννηση Παίδες
Φοίνικας Περιστερίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Ηφαιστος Περιστερίου — Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Έφηβoι — Ηφαιστος Περιστερίου
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Projunior 1
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Παίδες — Ατρόμητος Περιστερίου
Α.Ο. Ανθούπολη — Αναγέννηση Projunior 2&3
Α.Ο. Ανθούπολη — Αναγέννηση Αστεράκια
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Παμπαίδες
ΑΠΟ Αττικός — Αναγέννηση Έφηβoι
ΠΑΟ Καματερού — Αναγέννηση Junior 2
Απόλλων — Αναγέννηση Αστεράκια
Ακαδημίες Μπατίστα — Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Projunior 1 — Ιάσων Ιλίου
Άρης Πετρούπολης — Αναγέννηση Παίδες
Ηφαιστος Περιστερίου — Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 2&3 — Ηφαιστος Περιστερίου
Αναγέννηση Έφηβoι — Αίμος Πετρ
Αναγέννηση Παίδες — ΑΟ Αιγάλεω
ΓΣ Αμαρουσίου — Αναγέννηση Πετρούπολης
Αστέρας Mini Football — Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Έφηβoι — Ευκλείδης Μεγάρων
Αναγέννηση Παμπαίδες — ΟΣΦΠ Σχ.Πετρούπολης
Κεραυνός Πετρούπολης — Αναγέννηση Παίδες
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Junior 1 — Ατρόμητος Περιστερίου
Αναγέννηση Μπαμπίνι
Αίμος Πετρ — Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Πετρούπολης — Αστέρας Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 3
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 1
Θύελλα Περιστερίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Μιλτιάδης Ιλίου — Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΕ Κηφισιά
Αναγέννηση Παίδες — Α.Π.Ο Νικολακάκης
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Junior 1
Εθνικός Αστέρας — Αναγέννηση Πετρούπολης
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Κηπούπολης
Αναγέννηση Παίδες — ΑΟ Θεμιστοκλής
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 3
Αναγέννηση Junior — ΑΕΚ Roots
Αναγέννηση Projunior 1 — Αετός Κορυδαλλού
Αναγέννηση Projunior 2 — Κεραυνός Πετρούπολης
Αναγέννηση Αστεράκια — Απόλλων
Αναγέννηση Junior — Κεραυνός Πετρούπολης
Αναγέννηση Projunior 1 — ΑΟ Κορυδαλλός
Αναγέννηση Αστεράκια — Ατρόμητος Περιστερίου
Αναγέννηση Projunior 2 — ΟΣΦΠ Σχ. Ρέντη
Αναγέννηση Projunior 1 — ΑΣ Πετράλωνα
Αναγέννηση Junior — Α.Ο. Ανθούπολη
Αναγέννηση Projunior 2 — Ατρόμητος Περιστερίου
Αναγέννηση Αστεράκια — Αετός Κορυδαλλού
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Πετρούπολης — Κρόνος Αθηνών
ΑΟ Κορυδαλλός — Αναγέννηση Παίδες
Ακαδημίες Καραταϊδη — Αναγέννηση Junior 1
Ολυμπιακός Λιοσίων — Αναγέννηση Projunior 2
Διαγόρας Αιγάλεω — Αναγέννηση Παμπαίδες
Ακαδημία Περιστερίου — Αναγέννηση Αστεράκια
Ακαδημία Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 3
Αναγέννηση Έφηβoι — Κεραυνός Πετρούπολης
Αναγέννηση Junior 2 — ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Αναγέννηση Παμπαίδες — Δήμος Πετρούπολης
Ολυμπιακός Λιοσίων — Αναγέννηση Junior 2
Δάσος Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Γκυζιακός ΑΟ — Αναγέννηση Πετρούπολης
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
ΑΟ Κηπούπολης — Αναγέννηση Projunior 3
Αναγέννηση Έφηβoι — Πανθησειακός Α.Φ.Ο.
Αναγέννηση Παμπαίδες(και Junior1) — Μιλτιάδης Ιλίου
Αναγέννηση Projunior 1 — Άρης Πετρούπολης
Αναγέννηση Projunior 3
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 2 — Κεραυνός Πετρούπολης
Αναγέννηση Έφηβoι — Φοίνικας Περιστερίου
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Πετρούπολης — Υμηττός ΑΟ
ΑΟ Κολωνός — Αναγέννηση Junior 1
A.E. Αιγάλεω — Αναγέννηση Projunior 1
Αγία Ελεούσα ΑΠΕ — Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Projunior 2
Ελπίδα Αγ.Αναργύρων — Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Projunior 3
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Έφηβoι — Πανθησειακός Α.Φ.Ο.
ΑΟ Κορυδαλλός — Αναγέννηση Junior 2
ΑΟ Κολωνός — Αναγέννηση Projunior 1
ΟΣΦΠ Σχ.Αιγάλεω — Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Projunior 2 — Φοίνικας Περιστερίου
Αναγέννηση Projunior 3 — Άρης Πετρούπολης
Αναγέννηση Αστεράκια — Ολυμπιακός Λιοσίων
Αναγέννηση Παμπαίδες — Θύελλα Περιστερίου
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Πετρούπολης — Αστέρας Χαϊδαρίου
ΑΟ Θεμιστοκλής — Αναγέννηση Πετρούπολης
Κεραυνός Πετρούπολης — Αναγέννηση Έφηβoι
ΠΑΟ Καματερού — Αναγέννηση Junior
ΠΑΟ Καματερού — Αναγέννηση Junior 2
ΠΑΟ Καματερού — Αναγέννηση Projunior
ΠΑΟ Καματερού — Αναγέννηση Αστεράκια
ΑΟ Ιλίου — Αναγέννηση Πετρούπολης
ΑΟ Κηπούπολης — Αναγέννηση Παμπαίδες
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Ιλίου
Αναγέννηση Junior — Ηφαιστος Περιστερίου
Αναγέννηση Αστεράκια — Άρης Πετρούπολης
Αναγέννηση Πετρούπολης — ΑΣ Παπάγου
Α.Ο. Ανθούπολη — Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Παμπαίδες — Αχιλλέας Κ.Αχαρνών
Αναγέννηση Projunior 1 — ΑΟ Κηπούπολης
Αναγέννηση Παίδες — Θύελλα Περιστερίου
Αίμος Πετρ — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Αστεράκια
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Projunior 2
AO Γλυφάδας — Αναγέννηση Πετρούπολης
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Projunior 1
ΑΟ Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Παμπαίδες — Αγιος Ιερόθεος
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Junior
Αναγέννηση Έφηβoι — ΠΑΟ Καματερού
Αναγέννηση Παίδες 1 — Δήμος Πετρούπολης
Αναγέννηση Πετρούπολης — Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 — Soccer Land
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 — Soccerland-2
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Θεμιστοκλής
Αναγέννηση Αστεράκια
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Projunior 2
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Projunior 1 — Ερμής Άνω Λιοσίων
Αστέρας Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Παίδες 2
ΠΑΟ Καματερού — Αναγέννηση Παμπαίδες 1
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Παίδες 2
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 1
Μιλτιάδης Ιλίου — Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Ατρόμητος Χαλανδρίου — Αναγέννηση Πετρούπολης
Αναγέννηση Projunior 2
ΑΟ Χρυσούπολης — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Junior 1 — Ατρόμητος Περιστερίου
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Πετρούπολης — Α.Ο Βύρωνας
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΕ Ιλίου
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Junior 1 — ΠΑΟ Καματερού
Πας Γαλάτσι — Αναγέννηση Πετρούπολης
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 — Αστέρας Μενιδίου
Δάσος Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Παίδες 2
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 — Ηφαιστος Περιστερίου
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Παίδες
Ελπίδα Αγ.Αναργύρων — Αναγέννηση Έφηβoι
ΑΟ Αιγάλεω — Αναγέννηση Έφηβoι
ΓΣ Αγίων Αναργύρων — Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Αναγέννηση Πετρούπολης — Γκυζιακός ΑΟ
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 2
Ακαδημίες Μπατίστα — Αναγέννηση Junior 1
ΑΟ Κορυδαλλός — Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Αναγέννηση Έφηβoι — ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Junior 2 — Κεραυνός Πετρούπολης
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Παίδες — ΑΟ Κηπούπολης
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Περιστερίου
Αναγέννηση Projunior 1 — Ιάσων Ιλίου
Αναγέννηση Παίδες 1 — Ερμής Άνω Λιοσίων
Ιεράπολης — Αναγέννηση Πετρούπολης
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Παίδες 2
ΠΑΟ Καματερού — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Projunior 2
ΑΟ Κορυδαλλός — Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 — Ολυμπιακός Λιοσίων
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 — Α.Π.Ο Νικολακάκης
Αναγέννηση Παίδες 2 — ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Θρίαμβος Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Junior 2 — Ιάσων Ιλίου
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 — Ηρακλής Περιστερίου
Κεραυνός Πετρούπολης — Αναγέννηση Projunior 1
Διαγόρας Αιγάλεω — Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Έφηβoι - Πανιώνιος
Αναγέννηση Πετρούπολης — Αρης Χολαργού
Δήμος Πετρούπολης — Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Projunior 2
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Αναγέννηση Έφηβoι — Αγιος Ιερόθεος
Ολυμπιακός Λιοσίων — Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 — Δάσος Χαϊδαρίου
ΑΟ Καλαμακίου — Αναγέννηση Πετρούπολης
Αναγέννηση Παίδες 2 — ΠΑΟ Αμιλλα Περιστερίου
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Παίδες 1 — ΠΑΟ Καματερού
Ατρόμητος Πειραιά — Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Ακαδημίες Καραταϊδη — Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Αστεράκια
ΑΟ Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Projunior 1 — Α.Π.Ο Νικολακάκης
ΑΟ Κολωνός — Αναγέννηση Παίδες 2
Ολυμπιακός Λιοσίων — Αναγέννηση Έφηβoι
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Αναγέννηση Πετρούπολης — ΠΑΟ Αγίου Δημητρίου
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Φοίνικας Περιστερίου — Αναγέννηση Junior 1
Ολυμπιακός Λιοσίων — Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Junior 2 — GPS SEE/Valencia CF
Αναγέννηση Παίδες 1 — Ηφαιστος Περιστερίου
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΕ Περιστερίου
Αναγέννηση Έφηβoι — ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Ακαδημίες Μπατίστα — Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 2
Αστέρας Mενιδίου — Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Παίδες — Soccer Land
Αναγέννηση Junior 1 — Ατρόμητος Πειραιά
Αναγέννηση Παίδες 2 — Ολυμπιακός Λιοσίων
ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου — Αναγέννηση Πετρούπολης
Αναγέννηση Έφηβoι — Ερμής Άνω Λιοσίων
Φοίνικας Περιστερίου — Αναγέννηση Παμπαίδες
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Έφηβoι
ΑΟ Θεμιστοκλής — Αναγέννηση Πετρούπολης
Αναγέννηση Έφηβoι — Φοίνικας Περιστερίου
Αναγέννηση Πετρούπολης — Α.Ο. Ανθούπολη
Αχαρναϊκός — Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 — Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 — A.E. Αιγάλεω
Αναγέννηση Παίδες — Κεραυνός Πετρούπολης
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Junior 2 — Ακαδημίες Καραταϊδη
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Junior 2 — ΑΟ Περιστερίου
ΑΟ Ιλίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Πετρούπολης — ΑΟ Ιλίου
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Αναγέννηση Projunior 1 — Ιάσων Ιλίου
Διαγόρας Αιγάλεω — Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Junior 1 — Ακαδημίες Καραταϊδη
Ακαδημίες Μπατίστα — Αναγέννηση Projunior 1
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Αστεράκια
Δήμος Πετρούπολης — Αναγέννηση Παίδες
Μιλτιάδης Ιλίου — Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Παμπαίδες — Αχαρναϊκός
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Έφηβoι
ΑΣ Παπάγου — Αναγέννηση Πετρούπολης
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Παίδες — ΑΟ Περιστερίου
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Πετρούπολης — ΑΟ Κεραυνός Γλυφάδας
Αναγέννηση Junior 2 — Ιάσων Ιλίου
Αναγέννηση Παίδες 2 — Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Έφηβoι — Πλάτων Αθηνών
Δήμος Πετρούπολης — Αναγέννηση Παμπαίδες
Αίμος Πετρ — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Projunior 1 — Κεραυνός Πετρούπολης
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Junior 2 — Αστέρας Mini Football
Αναγέννηση Παίδες — ΠΑΟ Αμιλλα Περιστερίου
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 — ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Αναγέννηση Junior 1 — ΠΑΟ Καματερού
Θύελλα Αγίου Δημητρίου — Αναγέννηση Πετρούπολης
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 — Ακαδημίες Μπατίστα
Α.Π.Ο Νικολακάκης — Αναγέννηση Έφηβoι
Α.Π.Ο Νικολακάκης — Αναγέννηση Projunior 1-2
Αναγέννηση Junior 1 — ΠΑΟ Καματερού
Αναγέννηση Junior 2 — Α.Π.Ο Νικολακάκης
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Junior 1 — Ακαδημίες Μπατίστα
Αναγέννηση Έφηβoι — Δάσος Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Πετρούπολης — Ατρόμητος Χαλανδρίου
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 - Vamos Chicos
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Κηπούπολης
Αναγέννηση Παίδες — Ατρόμητος Περιστερίου
Φοίνικας Περιστερίου — Αναγέννηση Junior 2
Ολυμπιακός Λιοσίων - Αναγέννηση Projunior1
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 — ΠΑΟ Καματερού
Ιεράπολη — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Αστεράκια
ΑΟ Κορυδαλλός — Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Projunior 2
Α.Ο Βύρωνα — Αναγέννηση Πετρούπολης
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Παμπαίδες
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Projunior 1 — Α.Π.Ο Νικολακάκης
Αετός Κορυδαλλού — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Junior 2 — Ερμής Άνω Λιοσίων
Δήμος Πετρούπολης — Αναγέννηση Παίδες 2
Αναγέννηση Junior 1 — Δήμος Πετρούπολης
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Πετρούπολης — Πας Γαλάτσι
Αναγέννηση Projunior 1 — ΠΑΟ Καματερού
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 — ΑΟ Θεμιστοκλής
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Παίδες — Διαγόρας Αιγάλεω
Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΕ Ιλίου
Αναγέννηση Projunior 2
Αστέρας Mενιδίου — Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Ακαδημίες Καραταϊδη — Αναγέννηση Junior 1
Ακαδημίες Καραταϊδη — Αναγέννηση Junior 2
Κεραυνός Πετρούπολης — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Παίδες2 — Ατρόμητος Περιστερίου
Αναγέννηση Παίδες — ΠΑΟ Καματερού
A.E. Αιγάλεω — Αναγέννηση Παμπαίδες 1
Αναγέννηση Projunior 1 — Soccer Land
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Παμπαίδες 2
Θρίαμβος Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Έφηβoι — Αττικός Κολωνού
Αναγέννηση Junior 2 — Ατρόμητος Πειραιά
Αναγέννηση Junior 1 — ΑΟ Κορυδαλλός
Ερμής Άνω Λιοσίων — Αναγέννηση Έφηβoι
Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Junior 1
Αναγέννηση Projunior 2
Δάσος Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Παίδες 2
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 1
Αναγέννηση Αστεράκια
ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Παμπαίδες 1 — Ακαδημίες Καραταϊδη
Αναγέννηση Παμπαίδες 2 — Soccer Land
Αναγέννηση Πετρούπολης — ΑΟ Καλαμακίου
Αναγέννηση Παίδες — Ηφαιστος Περιστερίου
Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Παμπαίδες — Δήμος Πετρούπολης
Ακαδημίες Καραταϊδη — Αναγέννηση Projunior
Κεραυνός Πετρούπολης — Αναγέννηση Παίδες
Αναγέννηση Junior 1 — Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Παίδες — ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Δάσος Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Έφηβoι
Αναγέννηση Projunior 2
Αναγέννηση Αστεράκια
Αναγέννηση Έφηβoι — A.E. Αιγάλεω
ΠΑΟ Ρουφ — Αναγέννηση Παμπαίδες
Soccer Land — Αναγέννηση Παμπαίδες
Ακαδημίες Καραταϊδη — Αναγέννηση Junior 1
Ακαδημίες Καραταϊδη — Αναγέννηση Junior 2
Αναγέννηση Πετρούπολης — Αφοβος Σεπολίων
ΑΕ Περιστερίου — Αναγέννηση Πετρούπολης
Αναγέννηση Πετρούπολης — ΠΑΟ Πράσινα Πουλιά
ΑΕ Ιλίου — Αναγέννηση Πετρούπολης
Αναγέννηση Πετρούπολης — Αρης Καλαμακίου