Πρόγραμμα – Αποτελέσματα Α Ομάδας 2015-2016

ΗμερομηνίαΑγώναςΏραΣκορΔιοργάνωσηΣεζόνΓήπεδοΑγωνιστική
Αναγέννηση Πετρούπολης - Ατταλος ΑΟ Ν.Φιλαδ.Κύπελλο ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
-
Αναγέννηση Πετρούπολης - Φοίνικας ΚαλλιθέαςΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
1
ΑΟ Θεμιστοκλής - Αναγέννηση ΠετρούποληςΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
ΔΑΚ Αιγάλεω
2
Αναγέννηση Πετρούπολης - ΑΕ ΙλίουΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
3
Πατήσια - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Γαλατσίου
4
Αναγέννηση-ΑίμοςΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
5
Λέοντες Αθηνών - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Ακαδημίας Πλάτωνος
6
Αναγέννηση - ΑθηναϊδαΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
7
Ορφέας Αιγάλεω - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
ΔΑΚ Αιγάλεω
8
Αναγέννηση - ΠΟ ΨυχικούΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
9
Ατλας Κυψέλης - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
10
Αναγέννηση - Υμηττός ΑΟΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
11
ΑΟ Γαλαξίας - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Χρυσούπολης
12
Τόλμη Περιστερίου - ΑναγέννησηΦΙΛΙΚΑ Α΄ ΟΜΑΔΑ
Τσαλαβούτα
-
Φοίνικας Καλλιθέας - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών
14
Αναγέννηση - ΑΟ ΘεμιστοκλήςΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
15
ΑΕ Ιλίου - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Στάδιο Ιλίου
16
Αναγέννηση - ΠατήσιαΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
17
Αίμος Πετρ - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
18
Αναγέννηση - Λέοντες ΑθηνώνΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
19
Αθηναϊδα - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
20
Αναγέννηση - Ορφέας ΑιγάλεωΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
21
ΠΟ Ψυχικού - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Κάτω Χαλανδρίου
22
Αναγέννηση - Ατλας ΚυψέληςΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
23
Υμηττός ΑΟ - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Υμηττού
24
Αναγέννηση - ΑΟ ΓαλαξίαςΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
25
Αναγέννηση - Ελπίδα Αγ.ΑναργύρωνΦΙΛΙΚΑ Α΄ ΟΜΑΔΑ
Γήπεδο Αλκυών
-
Πανιώνιος Καισαριανής - ΑναγέννησηΚύπελλο ΕΠΣΑ
Γήπεδο Νήαρ Ηστ
-
Αναγέννηση - Δάφνη ΑθηνώνΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
1
Πατήσια - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Νέας Ιωνίας
2
Αναγέννηση - Νίκη ΑλίμουΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
3
Θύελλα Περιστερίου - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Χρυσούπολης
4
Αναγέννηση - Αίας ΑθηνώνΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
5
Απόλλων Περιστερίου - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Περιστερίου (Χωράφας)
6
Αναγέννηση - ΓΣ ΑμαρουσίουΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
8
Αστέρας Χαϊδαρίου - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Χαϊδαρίου
9
Αναγέννηση - Εθνικός ΑστέραςΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
10
Κρόνος Αθηνών - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
11
Αναγέννηση - Γκυζιακός ΑΟΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γ΄ Πετρούπολης (Γρηγορίου)
12
Υμηττός ΑΟ - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Υμηττού
13
Δάφνη Αθηνών - ΑναγέννησηΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Ρουφ
14
Αναγέννηση Πετρούπολης - ΠατήσιαΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Αλκυών
15
Νίκη Αλίμου — Αναγέννηση ΠετρούποληςΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Β Γήπεδο Αλίμου
16
Αναγέννηση Πετρούπ. — Θύελλα Περιστ.Γ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Αλκυών
17
Αίας Αθηνών — Αναγέννηση ΠετρούποληςΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Ακαδημίας Πλάτωνος
18
Αναγέννηση Πετρούπολης — Απόλλων ΠεριστερίουΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Αλκυών
19
ΓΣ Αμαρουσίου — Αναγέννηση ΠετρούποληςΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Δημοτικό Στάδιο Πεύκης
21
Αναγέννηση Πετρούπολης — Αστέρας ΧαϊδαρίουΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Αλκυών
22
Εθνικός Αστέρας — Αναγέννηση ΠετρούποληςΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Καισαριανής (Μ.Κρητικόπουλος)
23
Αναγέννηση Πετρούπολης — Κρόνος ΑθηνώνΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Αλκυών
24
Γκυζιακός ΑΟ — Αναγέννηση ΠετρούποληςΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
25
Αναγέννηση Πετρούπολης — Υμηττός ΑΟΓ' Κατηγορία ΕΠΣΑ
Γήπεδο Αλκυών
26
Αναγέννηση Πετρούπολης — Αστέρας ΧαϊδαρίουΚύπελλο ΕΠΣΑ
Γήπεδο Αλκυών
1
ΑΟ Θεμιστοκλής — Αναγέννηση ΠετρούποληςΚύπελλο ΕΠΣΑ
ΔΑΚ Αιγάλεω
2