Αφιέρωμα στο Φως των Σπορ

Στο αυριανό Φως των Σπορ θα υπάρχει αφιέρωμα στο σύλλογο με φωτογραφικό υλικό και έμφαση στην προσπάθεια που γίνεται στις ακαδημίες. Ευχαριστούμε την εφημερίδα για το αφιέρωμα.

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 19-20 Ιανουαρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (19 – 20  Ιανουαρίου) είναι:   Κ16 Σάββατο 19/1  19:30 Γήπεδο Χωράφας (συγκέντρωση 18:30) Κ14 Κυριακή 20/1  11:00 Γήπεδο Ρεντη (μετά το Allou συγκέντρωση 9:45 στο Οτι Πρέπει) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 19/1 13:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 12:15) Κ12 2ο τμήμα Κυριακή 20/1 14:00 Γήπεδο Soccerland Ελευσίνας (προσέλευση 13:30) […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 12 – 13 Ιανουαρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (12 – 13  Ιανουαρίου) είναι:   Κ12 1ο τμήμα Κυριακή 13/1 09:30 Γήπεδο ΕΑΚ Ιλίου (προσέλευση 08:30) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Σάββατο 12/1 12:30  Γήπεδο Γεροβουνού Καματερό(προσέλευση 30 λεπτά νωρίτερα) Κ10 Β(προπονητής Αλιπράντης) Κυριακή 13/1 14:00  Γήπεδο Χωράφας (προσέλευση 15 λεπτά νωρίτερα) Κ10 Γ(προπονητής Αλιπράντης) Σάββατο 13/1  15:00  Γήπεδο Χωράφας […]

Continue reading

Θερμά Συλλυπητήρια

Ολοι στην οικογένεια της  Αναγέννηση Πετρούπολης εκφράζουμε τα ειλικρινή μας συλλυπητήρια στον προπονητή της ομάδας Γιάννη Καλογιάννη για την απώλεια του αδελφού.    

Continue reading

Θερμές Ευχές

Το Δ.Σ, οι προπονητές και οι αθλητές  της ομάδας εύχονται σε όλους χαρούμενες γιορτές με υγεία και ότι καλύτερο

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 15-16 Δεκεμβρίους

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (15 – 16  Δεκεμβρίου) είναι:   Κ18  Κυριακή 16/12 18:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 17:15) Κ14  Σάββατο 15/12 13:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 12:15) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 15/12 10:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 09:30) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 15/12 14:00 Γήπεδο Ραδιοφωνίας Ιλιον (προσέλευση 13:30) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Κυριακή 16/12 12:00  […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 8 – 9 Δεκεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (8 – 9  Δεκεμβρίου) είναι:   Κ18  Κυριακή 9/12 13:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 12:00) Κ14  Σάββατο 8/12 14:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 13:15) Κ12 1ο τμήμα Κυριακή 9/12 11:45 Γήπεδο Τσαλαβούτα (προσέλευση 11:15) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 8/12 16:00 Γήπεδο Aλκυών (προσέλευση 15:30) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Σάββατο 8/12 18:00  Γήπεδο […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 1 – 2 Δεκεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (1 – 2  Δεκεμβρίου) είναι:   Κ18  Κυριακή 2/12 11:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 10:00) Κ14  Κυριακή 2/12 13:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 12:15) Κ12 1ο τμήμα Κυριακή 2/12 18:30 Γήπεδο Γαλαξία (Νταμάρι) (προσέλευση 17:30) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 1/12 14:15 Γήπεδο Χρυσούπολης (προσέλευση 13:45) Κ10 Β(προπονητής Αλιπράντης) Σάββατο 1/12 11:00  […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 24 – 25 Νοεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (24 – 25  Νοεμβρίου) είναι:   Κ18  Κυριακή 25/11 17:00 Γήπεδο Ηφαίστου (προσέλευση 16:00) Κ14  Σάββατο 17/11 17:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 16:45) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 24/11 14:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 13:30) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 24/11 15:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 14:30) Κ10 Α(προπονητής Μπουγαϊδης) Σάββατο 24/11 16:30 Γήπεδο […]

Continue reading