anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 16-17 Δεκεμβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (16 – 17 Δεκεμβρίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) .   Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 16/12/2017 Αναγέννηση Έφηβoι — ΓΣ Αγίων Αναργύρων 10:00 Γήπεδο Αλκυών 16/12/2017 Ακαδημίες Μπατίστα — Αναγέννηση Projunior 1 11:00 […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 9-10 Δεκεμβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (9 – 10 Δεκεμβρίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) .   Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 09/12/2017 ΑΟ Κολωνός — Αναγέννηση Παίδες 2 09:00 Kifissos Soccer Club 09/12/2017 Ολυμπιακός Λιοσίων — Αναγέννηση Έφηβoι 10:30 […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 2-3 Δεκεμβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (2 – 3 Δεκεμβρίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) . Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 02/12/2017 Αναγέννηση Έφηβoι — Αγιος Ιερόθεος 10:30 Γήπεδο Αλκυών 02/12/2017 Ολυμπιακός Λιοσίων — Αναγέννηση Junior 2 14:00 Γήπεδο Ραδιοφωνίας […]

Continue reading

Πρόσκληση

Ο Α.Σ Αναγέννηση Πετρούπολης σας προσκαλεί στο ετήσιο χορό που διοργανώνει στο μεζεδοπωλείο «ΤΟ ΚΑΝΤΑΡΙ» (Καρπάθου 1, Πλατεία Πετρούπολης) την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2017 και ώρα 13:30 . Προσκλήσεις διατίθενται από τα γραφεία του συλλόγου στο γήπεδο Αλκυών. Κάθε πρόσκληση περιλαμβάνει εκτός από το φαγητό, κρασί, μπύρες και αναψυκτικά. Το κατάστημα διαθέτει ζωντανή μουσική. Η […]

Continue reading

Ετήσια Φωτογράφηση Ακαδημιών

Την τρέχουσα εβδομάδα θα διεξαχθεί η ετήσια φωτογράφηση των τμημάτων των ακαδημιών για τα καθιερωμένα ημερολόγια. Η φωτογράφηση ανά τμήμα θα γίνει τις ώρες που είναι προγραμματισμένη προπόνηση και η παρουσία όλων των παιδιών στη ώρα τους είναι απαραίτητη (με εμφάνιση προπόνησης και φόρμα ομάδας). Συγκεκριμένα η προγραμματισμένη ώρα ανά τμήμα είναι: Αστεράκια: Πέμπτη 18:45 […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 25-26 Νοεμβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (25 – 26 Νοεμβρίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) .   Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 25/11/2017 Αναγέννηση Παίδες 2 — ΓΣ Αγίων Αναργύρων 08:45 Γήπεδο Αλκυών 25/11/2017 Θρίαμβος Χαϊδαρίου — Αναγέννηση Έφηβoι 11:30 Γήπεδο […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 18-19 Νοεμβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (18 – 19 Νοεμβρίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) . Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 18/11/2017 Αναγέννηση Αστεράκια 10:00 Μικρό Χωράφας 18/11/2017 Αναγέννηση Έφηβoι — ΑΟ Περιστερίου 10:30 Γήπεδο Αλκυών 18/11/2017 Αναγέννηση Projunior 1 — […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 11-12 Νοεμβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (11 – 12 Νοεμβρίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) . Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 11/11/2017 ΑΟ Αιγάλεω — Αναγέννηση Έφηβoι 10:30 ΔΑΚ Αιγάλεω 11/11/2017 ΓΣ Αγίων Αναργύρων — Αναγέννηση Παμπαίδες 2 13:15 Γήπεδο Αγ.Αναργύρων […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 4-5 Νοεμβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (4 – 5 Νοεμβρίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) . Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 04/11/2017 Αναγέννηση Projunior 2 11:00 Μικρό Χωράφας 04/11/2017 Αναγέννηση Junior 1 — ΠΑΟ Καματερού 12:00 Γήπεδο Αλκυών 05/11/2017 Αναγέννηση Παμπαίδες […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 21-22 Οκτωβρίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (21 – 22 Οκτωβρίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) .   Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 21/10/2017 ΠΑΟ Καματερού — Αναγέννηση Παμπαίδες 1 13:00 Δημοτικό Στάδιο Καματερού 21/10/2017 ΑΟ Περιστερίου — Αναγέννηση Παίδες 2 16:00 […]

Continue reading