anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 10 – 11 Νοεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (10 – 11  Νοεμβρίου) είναι:   Κ16  Σάββατο 10/11 18:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 17:30) Κ12 1ο τμήμα Κυριακή 11/11 17:45 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 17:00) Κ12 2ο τμήμα Κυριακή 11/11 15:30 Γήπεδο Μπατίστα (προσέλευση 15:00) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Σάββατο 10/11 13:30 Γήπεδο Aλκυών (προσέλευση μισή ώρα νωρίτερα) Κ10 (προπονητής Αλιπράντης) […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα ακαδημιών 3 – 4 Νοεμβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (3 – 4  Νοεμβρίου) είναι:   Κ16  Σάββατο 3/11 18:30 Γήπεδο Ιλίου (προσέλευση 17:30) K14 Σάββατο 3/11 12:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 11:15) Κ12 1ο τμήμα Κυριακή 4/11 18:00 Γήπεδο Ιλίου – Πάρκο Τρίτση (προσέλευση 17:00) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 3/11 17:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 17:00) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Σάββατο […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 20 – 21 Οκτωβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (20 – 21  Οκτωβρίου) είναι: Κ16  Σάββατο 20/10 17:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 16:30) K14 Κυριακη 21/10 11.15 Γήπεδο Γρηγορίου – Αγία Τριάδα (προσέλευση 10:30) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 20/10 09:00 Γήπεδο Γαλαξία -Ατρομήτου (προσέλευση 8:30) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 20/10 12:00 Γήπεδο Καραταϊδη (προσέλευση 11:30) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Σάββατο […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 13-14 Οκτωβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (13 – 14  Οκτωβρίου) είναι: Κ16  Κυριακή 14/9 18:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 17:30) K14 Σάββατο 13/10 12.45 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 12:00) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 13/10 10:30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 9:30) Κ12 2ο τμήμα Κυριακή 14/10 10:30 Γήπεδο Αλκυών Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Κυριακή 14/10 10:00 Γήπεδο Γρηγορίου (προσέλευση μισή […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 6-7 Οκτωβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (6 – 7  Οκτωβρίου) είναι: Κ16  Κυριακή 7/9 10:30 Γήπεδο Γαλαξία (προσέλευση 9:45) K14 Σάββατο 6/10 12.30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 11:45) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 6/10 10:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 9:30) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 6/10 11:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 10:30) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Κυριακή 7/10 12:00 Γήπεδο Aleo […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 29-30 Σεπτεβρίου

Αν το επιτρέψουν τα καιρικά φαινόμενα το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (29-30 Σεπτεβρίου) είναι: Κ16  Σάββατο 29/9 18:45 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση μία ώρα νωρίτερα) K14 Σάββατο 29/9 12.15 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση μία ώρα νωρίτερα) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 29/9 10:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση μισή ώρα νωρίτερα) Κ12 2ο τμήμα Κυριακή 30/9 11:00 Γήπεδο Αλκυών […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 12-13 Μαϊου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (12 – 13 Μαϊου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 12/05/2018 Αναγέννηση Projunior 2 16:00 Μικρό Χωράφας 12/05/2018 Αναγέννηση Αστεράκια 17:00 Μικρό Χωράφας 12/05/2018 Αναγέννηση Έφηβoι — A.E. Αιγάλεω 18:00 […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 5-6 Μαϊου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (5 – 6 Μαϊου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 05/05/2018 Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 2 09:00 Γήπεδο Γαλαξία 05/05/2018 Αναγέννηση Παμπαίδες — Δήμος Πετρούπολης 09:15 Γήπεδο Αλκυών 05/05/2018 […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 21 – 22 Απριλίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (21 – 22 Απριλίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) . Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 21/04/2018 Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Junior 1 10:00 Στάδιο Ιλίου 21/04/2018 Αναγέννηση Projunior 2 10:00 Μικρό Χωράφας 21/04/2018 Δάσος […]

Continue reading