anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 6-7 Οκτωβρίου

Το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (6 – 7  Οκτωβρίου) είναι: Κ16  Κυριακή 7/9 10:30 Γήπεδο Γαλαξία (προσέλευση 9:45) K14 Σάββατο 6/10 12.30 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 11:45) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 6/10 10:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 9:30) Κ12 2ο τμήμα Σάββατο 6/10 11:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση 10:30) Κ10 (προπονητής Μπουγαϊδης) Κυριακή 7/10 12:00 Γήπεδο Aleo […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 29-30 Σεπτεβρίου

Αν το επιτρέψουν τα καιρικά φαινόμενα το πρόγραμμα των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο (29-30 Σεπτεβρίου) είναι: Κ16  Σάββατο 29/9 18:45 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση μία ώρα νωρίτερα) K14 Σάββατο 29/9 12.15 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση μία ώρα νωρίτερα) Κ12 1ο τμήμα Σάββατο 29/9 10:00 Γήπεδο Αλκυών (προσέλευση μισή ώρα νωρίτερα) Κ12 2ο τμήμα Κυριακή 30/9 11:00 Γήπεδο Αλκυών […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Έναρξη Προπονήσεων Ακαδημιών

Την Δευτέρα 3/9 θα γίνουν οι πρώτες προπονήσεις των τμημάτων της ακαδημίας τις παρακάτω ώρες Μικρό Γήπεδο Αλκυών K8 (έτος γέννησης 2011 και μετά):   17:30 – 18:45 Κ10 (έτος γέννησης 2009-2010):   18:45 – 20:00 K12 (έτος γέννησης 2007-2008):   20:00 – 21:15 Κ14 (έτος γέννησης 2005-2006):   21:15 – 22:30 Γήπεδο Αλκυών Κ16 (έτος γέννησης 2003-2004):   20:00-21:15 […]

Continue reading

Εγγραφές Ακαδημιών 2018

Οι εγγραφές στα τμήματα των ακαδημιών ξεκίνησαν και γίνονται καθημερινά από 18:00 έως 21:00 στα γραφεία του συλλόγου στο γήπεδο Αλκυών Πληροφορίες για τα νέα τμήματα (Κ18, Κ16, Κ14, Κ12, Κ10, Κ8) μπορείτε να βρείτε στην σελίδα των ακαδημιών καθώς και στο τηλέφωνο 210-5024261

Continue reading

Α Ομάδα – Εφηβικό Πρώτη Συγκέντρωση

Οι αθλητές της ανδρικής και της ομάδας των εφήβων καλούνται την Δευτέρα 20/8 στις 18:30 στο γήπεδο Αλκυών για την πρώτη συγκέντρωση της νέας αγωνιστικής χρονιάς. Ο προπονητής των ομάδων Β.Σκαλτσάς μαζί με μέλη του ΔΣ θα αναλύσουν τους στόχους των ομάδων για την επόμενη περίοδο. Στη συνέχεια στις 19:30 θα ακολουθήσει και η πρώτη […]

Continue reading

Καλωσόρισμα

Με μεγάλη χαρά όλοι στην Αναγέννηση καλωσορίζουμε τον παλιό φίλο και πετυχημένο προπονητή Γιάννη Καλογιάννη στην οικογένεια της Αναγέννησης. Επιστρέφει στην ομάδα μετά από αρκετά χρόνια επιτυχιών σε διάφορες ομάδες (τα τελευταία τρισήμιση χρόνια ήταν στο αναπτυξιακό δίκτυο της ΑΕΚ  στον Ερμή Ανω Λιοσίων) για να αναλάβει τμήματα των ακαδημιών ώστε να συμβάλει με την […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 12-13 Μαϊου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (12 – 13 Μαϊου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 12/05/2018 Αναγέννηση Projunior 2 16:00 Μικρό Χωράφας 12/05/2018 Αναγέννηση Αστεράκια 17:00 Μικρό Χωράφας 12/05/2018 Αναγέννηση Έφηβoι — A.E. Αιγάλεω 18:00 […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 5-6 Μαϊου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (5 – 6 Μαϊου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 05/05/2018 Ατρόμητος Περιστερίου — Αναγέννηση Projunior 2 09:00 Γήπεδο Γαλαξία 05/05/2018 Αναγέννηση Παμπαίδες — Δήμος Πετρούπολης 09:15 Γήπεδο Αλκυών 05/05/2018 […]

Continue reading
anagennisi_goal1

Πρόγραμμα Ακαδημιών 21 – 22 Απριλίου

Το Πρόγραμμα των Ακαδημιών του συλλόγου για το επόμενο Σαββατοκύριακο (21 – 22 Απριλίου) είναι: (Στους συνδέσμους των αγώνων θα βρείτε διευθύνσεις και χάρτες για τα γήπεδα στα οποία θα διεξαχθούν) . Ημερομηνία Αγώνας Ώρα Γήπεδο 21/04/2018 Ιάσων Ιλίου — Αναγέννηση Junior 1 10:00 Στάδιο Ιλίου 21/04/2018 Αναγέννηση Projunior 2 10:00 Μικρό Χωράφας 21/04/2018 Δάσος […]

Continue reading

Καλό Πάσχα

Το Δ.Σ, οι προπονητές και οι αθλητές του συλλόγου εύχονται σε όλους ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ  και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Continue reading